Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+6 hetes kismama vagyok. Ha...

37+6 hetes kismama vagyok. Ha sűrűn jönnek a jósló fájások (minden mozgásnál érzem a szúrós fájdalmat ott alul a hüvelyemben) akkor lehet hogy egy-két napon belül megszületik a picikém?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lehet...én 37 hetesen szültem.Rövid könnyű szülést kívánok:)
2009. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 36hét 4 napos vagyok, és nekem is igen sokat nyilall mostanában a hólyagomnál. A babómnak már van széklet a pocijában, úgyhogy már igencsak készülődik.
2009. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak még annyit kérdeznék,hogy a lakcímkártyámat pont ma adtam le a polgármesteribe másik címen leszek bejelentve,és csak holnap tudnék érte menni,mert az ott dolgozó hölgynek sűrgős dolga akadt.De,ha ma mégis menni kellene nem lenne belőle gond,ha az uram csak holnap tudná utánam hozni.Csak még annyit,hogy még az övé is be van adva.
2009. febr. 10. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
nem mert anyakövezőnek kell majd csak név meg tb kártya miatt...ha holnap viszi be nem gond
2009. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!