Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült a SOTE-ban? Vagy ki...

Ki szült a SOTE-ban? Vagy ki feküld ott hosszabb ideig? Osszátok meg velem a tapasztalataitokat légyszi.

Figyelt kérdés
Milyenek az orvosok? Milyen a felszereltség, higiénia? Kell fizetni ott az orvosoknak? Bármilyen infót szívesen fogadok a SOTE-val kapcsolatban.
2009. márc. 12. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik SOTÉ-ra gondolsz, az I. vagy II.számúra, nem mindegy..
2009. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem tudom mi a különbség, csak tapogatózok. Az előző kórház ahol szültem nem tetszett és most a legjobb helyre szeretnék menni a legjobb orvosokhoz.

Mind a kettő érdkel az I. és a II. is. :)

2009. márc. 12. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én a Sote I-en szültem Január végén.Sok rosszat olvastam róla a neten és láss csodát...én nagyon de nagyon meg voltam vele elégedve.Igaz,én nem a kórházba jártam szűrésekre stb.A szülőszoba,szülésznők,műtősök,intenzívesek (mert császár volt) tényleg tök rendesek voltak.A gyerekágyon a csecsemősök is sokat segítettek!Mindenki sokat magyarázott,megmutatták a dolgokat stb.amikor egy picit elpityeredtem ott ültek mellettem,fogták a kezem és vígasztaltak.A szobák is jók voltak..bár nekem nem voltak szálloda igényeim!

Szerintem mindenki úgy áll hozzád,ahogy Te hozzájuk!!

2009. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

I. válaszoló vagyok.


Kimásolom két régebbi válaszomat neked:


Egyetértek a előttem szólókkal. Kilenc hónapja szültem a Barossban, én a biztonságra "mentem", nem érdekelt semmi alternatív dolog. A szülészek, szülésznők profik, persze nem bájologni vannak ott, azt ne várd. A csecsemősök "állatok", ne számíts rájuk semmiben, de tényleg 3 nap az egész, ki lehet bírni.A szobák szerintem tiszták, napjában többször is takarítják a mosdókat (már untam is őket:-)).Pihenni nem lehet, de szerintem pihenni max. csak egy egyágyas szobában lehetne, ami ott szinte kizárt, hogy megkapod... Ha lesz tesó, azt is ott szeretném megszülni, mindegy kinél, hiszen mindegyik profi.



Szia! Ott szültem császárral 4 hónapja. Dokik, nővérek (terhesambulancián)felkészültek, normálisak, persze nem túl bájosak (de nem is ez a feladatuk). Szülés alatt (nem császárra készültünk, úgyhogy vajúdás és társai voltak nálam is), mindenki kedves volt, ügyeletes szülésznő volt nagyon rendes kedves volt, de az ügyeletes dokik is nagyon kedvesek, normálisak voltk, és szerintem nagyon profi kis csapat van a Barossan. Szülés után: a csecsemősök viszont borzasztó bunkók arra számítsál, nem segítenek semmiben, ez tény, hidd el. Én alig vártam már, hogy hazamenjek. Az egészség a legfontosabb,ez a lényeg. Ja, semmi alternatív dolog nincs szüléshez, vannak egyágyasak és többágyas szülőszobák vegyesen.Vajúdás közben nem nagyon lehet mászkálni a ctg miatt,se inni se enni, de hangulatos, félhomályos kis egyágyas a szülőszobájuk.Szerintem a szülésznők ált. normálisak. Nálam egy olyan elég molett fekete rövid hajú, középkorú nő volt, sajna a nevét nem tudom, hihetetlen aranyos volt(nem fogadott).Plussz voltak tanuló szülésznők is benn (kettő). Ja, meg mikor bementünk éjjel, megvizsgált az egyik ügyeletes és ott is volt pár tanuló doki. De hát a Baross "tanító kórház"is, ez van, de akkor ez egyáltalán nem zavart.

Szóval szülésig és közben mindenki nagyon rendes, aztán a csecsemősöknél, már rosszabb a helyzet, minden szoba 4 személyes, de 2 szobára van egy WC, fürdő azaz 8 emberre, kicsit gáz szerintem.Csecsemősök bunkók, meg a sima nővérek, és orvosok sem túl kedvesek, elég leszarom stílust mutattak (szülés után). Mindegy mert akkor már csak a babódra koncentrálsz úgyis, hacsak nincs problémád a szoptatással, mint nekem volt.

2009. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20:48-as vagyok.Nekem a csecsemősök és a nővérek is mindenben segítettek és a szobatársaimnak is.Nekem semmi tejem nem volt így tápiztunk.Ha éjjel 2-3-kor mentem tápiért akkor sem voltak flegmák v bunkók!
2009. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Egyet értek az előzővel, én 3 hete szültem az Sote I-en.

Én is sok rosszat olvastam róla, de aztán csak jó tapasztalataim voltak! És a sokat kritizált csecsemősökről is csak jókat tudok mondani.Mindenki rendes volt és segitettek ha bármi kérdésem volt.:)

2009. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!