Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is szenved/ett szülés óta...

Más is szenved/ett szülés óta székletürítéskor?

Figyelt kérdés
Ma már 2 hónapos a babám, de mióta megszültem csak szenvedés a nagy wc-zés. Nincs aranyerem, de ma már vérzett a fenekem, ahogy kitöröltem. Hogyan tudnék könnyíteni a wc-zésen, hogy könnyebben tudjak(a wc-zési inger megvan, csak mivel kemény, ezért nehezen jön ki->bocsi a megfogalmazásért, de így érthető)? Reggel eszem egy almát, úgy kezdem a napot, és tegnap óta szilvalekvárt is eszem egy kanállal éhgyomorra. Folyadékot kb. 3 litert iszim naponta. Mit tehetnék a cél érdekében?? (szoptatok)
2009. márc. 12. 13:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én pontosan igy voltam, ahogy Te leirtad. Most múlt három hónapos a kislányom, és kb.2 hete szűnt meg ez a probléma.Eleinte próbálkoztam ahogy Te, majd végül magától múlt el. Mára minden rendben van. Gondolom szülés után kell az a 2-3 hónap, amig rendeződik a dolog. Szóval ne aggódj, nemsokára rendbe jössz.
2009. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
en mondjuk sok jogurtot ettem.de mindjart a szules utan..nekem nem volt problemam.
2009. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Most már bízom benne, hogy elmúlik ez a szenvedés.

2009. márc. 12. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyógyszertárban kapható cukros szirup segitett, azt lehetett a szoptatás alatt is kanalazgatni.A gyógyszerész biztos tudni fogja a nevét.(sajnos én már nem emlékszem). Pár napig eszegettem ezt, aztán "rendbejöttem" .
2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam lassan 4 honapos es nalluk is ez a gond,bar nekem szules elott sem volt maskepp.Segithet meg langyos tej mezzel,reggel vagy narancsle ugyancsak ehgyomorra.
2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nagyon szenvedtem hetekig, sírni tudtam volna, vagy a csempét kaparni a wc-ben... Ráadásul vastablettát kellett szednem, az még rátett egy lapáttal. Nagyon rossz volt, de már egy ideje semmi gond. 11 hete szültem.
2009. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinten gygoygszrterban lehet kapni. Mira galubertsos gyogyviz. Napi ket decit kell meginni reggel. Nekem egyedul ez segitett. Nagyon felpuhitja a szekletet es meg sok mas dologra is jo. Szepen beallt es ket naponta van szekletem nem kemeny. Pedig elhiheted, hogy en mindent az eg vilagon kiprobaltam amig eljutottam egy orvoshoz aki ezt ajanlotta. Az elejen minden nap kell inni belolle kb 3 hetig utanna lehet ugy vegyiteni, hogy fele rendes viz, fele meg mira gyogyviz meg 3 hetig, aztan el lehet hagyni teljesen es felvalltani 2 deci sima vizre.
2009. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Levolac szirup.Sztem erre gondolt az egyik válaszadó!
2009. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Sajnos a Laveolac szirup a kórházban sem segített:(

2009. márc. 12. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
a kefir megmozgat. nekem szülés után 3napig nem volt semmi,aznap kefírt is kaptam-előtte tejfölt-és minden mnet ahoyg kellett
2009. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!