Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után újra feszes szűk...

Szülés után újra feszes szűk hüvely,? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy akár gátvédelemmel, akár metszéssel szülök valamelyest tágulni fogok. Milyen módon lehet segédeszköz nélkül (gésagolyó) elkezdeni a "helyreállítását" az izomzatnak, és mikortól ajánlott?


Amióta terhes vagyok nem merem használni a golyókat, nehogy valami baj legyen, és szülés után sem szeretném sokáig. A záróizmok tornáztatása elég csak úgy vagy vannak jobb módszerek? a gátat már egy ideje masszírozom,

lazítom, mellette "tornáztatom" az izmokat.



26hetes kismama


2009. márc. 12. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, gátmetszéssel szültem, de én nem tettem semmit és ugyanolyan mint rég
2009. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is gátmetszéssel szültem és semmi különbség.
2009. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem okoz gondot, ha hanyagolom a dolgot, de az sem ha csinálom.


Köszönöm

2009. márc. 12. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A terhesség alatt inkább ne rakj semmit a hüvejedbe, nehogy valami fertőzést kapj.
2009. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Amióta terhes vagyok nem merem használni a golyókat, nehogy valami baj legyen, és szülés után sem szeretném sokáig. Benne van a kérdésben, hogy nem is teszem.
2009. márc. 12. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én már 2 babát szültem,az egyiket gátmetszéssel,a másikat a nélkül(repedés sem volt)a hüvelyem olyan szűk,mint volt(a férjem szerint).Én sem tettem semmit,h ez így legyen,mégis minden változatlan.Sztem ez alkati kérdés IS(mint ahogy a tágulékonyság,a terhességi csíkok kialakulása is).
2009. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 gyermeket szültem, mindhárom alkalommal volt gátmetszés, jópár öltéssel. Én mindössze annyit tettem, hogy szülés után, mikor már nem fájt annyira odalent, akkor pisilés közben próbáltam néha visszatartani pár mp-re, meg napi néhány hüvelyizom összehúzás, semmi más. A 6 hetes kontroll után pár nappal voltunk együtt, és a férjem szerint ugyanolyan volt, mint a szülés előtt.
2009. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem vágtak, de egyáltalán nem tágultam ki. Ugyanolyan vagyok mint előtte, ha nem jobb:-)
2009. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 4 éves kislányom, természetesen szültem, és semmit nem változott a sexuális életünk, sőt, szerintem még jobb is. Most 33 hetes terhes vagyok, de ilyenekkel nem foglalkozom. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz gond. Belegondolok abba, hogy vannak anyukák, akik 3,4 gyerek után is boldog házasságban élnek, és nem aggódom ilyeneken...
2009. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!az en szülesznöm szerint terhesseg alatt nem kell az izmokat tornäztatni,räerünk a szüles utän foglalkozni vele.A gätat viszont a 34dik hettöl kell elkezdeni gätmasszäzs olajjal maszirozni!

35 hetes kismama

2009. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!