Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mentetek szülésfelkészítő...

Disi kérdése:

Mentetek szülésfelkészítő tanfolyamra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én a kismamablog.hu oldalon rendeltem egy szülésfelk.cdét. Ennyi.
2011. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én mindent megbeszéltem a dokimmal, gúy éreztem, nincs rá szükségünk. Apás szülés volt
2011. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem,és nem is bántam meg!
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már utána olvasgattam, hogy mire számíthatok, de nem valószínű, hogy minden úgy történik, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Majd átbeszélem a dokival, és közbe is gondolom csak mondják, hogy mikor mit csináljak.
2011. máj. 16. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem voltam szülésfelkészítőn, csak a dokimat kérdezgettem. Amúgy is minden szülés más, és persze végül az enyém sem a nagykönyv szerint történt, úgyhogy én nem bánom, hogy nem voltam szülésfelkészítőn.
2011. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van,de egyiknél sem voltam szüléselőkészítő tanfolyamon.szerencsére mindig minden simán ment.A szülésznőre és a dokira figyeltem mindvégig.
2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Próbáltam összeszedni minden infót, mi hogyan zajlik majd.

Na hát az első egyáltalán nem úgy történt ahogy kellett volna. A második alkalommal sem:)

2011. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem mentem, de nekem is ez volt a legnagyobb fejfájás a vége felé, hogy jaj miért nem mentem, még egy kismamajógára se, nemhogy légzőgyakorlatokat tanulni. Aztán neten meg youtube-on néztem légzőgyakorlatokat, és itthon gyakorolgattam a gép előtt, vicces volt. Ezenkívül minden amit csak tudtam elolvastam, könyvből vagy a netről. A dokimmal nem beszéltünk át semmit, választott szülésznőm pedig nem volt.

Mindezek után a szülésem életem legeslegszebb élménye lett! Amikor ott vagy, úgy is mondják majd mit kell csinálni! Nekem végig mondták ők is ott helyben, hogy hogyan vegyem a levegőt.

2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem , szerintem annyira felesleges, 2x szültem.
2011. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
IGEN!!! Nagyon szeretünk járni a férjemmel. 1 hónapban 1x van, a Péterfybe járunk. Nagyon jó, tartalmas, s érdekes szokott lenni. Jó látni több orvost, szülésznőt. Így már látásból ismerjük az osztályt. Megnézhettük a szülőszobákat. Előadások után lehet kérdezni. Mindig sokan vannak 50-70 fő kb. Nekem sok újdonságot nem mondanak, de a férjem teljesen el van varázsolva, minden előadás után. Már alig várja a szülést. Már a kórházba se olyan rossz szájízzel megy az ember, mert rendszeresen jársz. Ez mind ingyenes, és nekünk hasznos.
2011. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!