Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem a körzetünkhöz tartozó...

Ha nem a körzetünkhöz tartozó kórházban szeretnék szülni van rá lehetőség hogy máshol szüljek? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a kórházban szülsz, ahol neked tetszik, szabad kórházválasztás van ezen a téren. Nem kell fizetni, a Tb-finanszírozza.
2011. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott szülsz,ahol akarsz.Fizetni maximum,ha fogadott a dokid:)
2011. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy tudom és én is ugy csinálom hogy nem szerettem volna a margitba szülni de ha a kiskönyvbe be van irva a dokid neve akinél vagy terhesgondozáson és az hogy ő a margitba rendel akkor a mentő oda visz ezért én elmentem a sote II be dolgozó orvosnak az sztks rendelésére így ha a mentő visz akkor a sote én fogok szülni ha kocsival megyünk akkor is :) mert ő a dokim de te választod ki

2011. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem oda visznek, ahol a kezelést végző orvos dolgozik, hiszen gondolj bele, valaki sztk-ba jár, és mindig más orvoshoz terhesgondozásra.

Például az István kórház szülészetén nekünk azt mondták, bárkit szívesen fogadnak, csak be kell csöngetni, hogy szülni jöttünk.

Kérdezd meg annak a kórháznak a szülészetét erről, ahova szeretnél menni. Egy telefon.

2011. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyi, hogy ha magán orvosod van, és nála szeretnél szülni is, akkor természetesen oda kell menned, ahol ő dolgozik.
2011. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!