Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjszaka 3-szor is erős nyílalá...

Éjszaka 3-szor is erős nyílalást éreztem. Rendszertelenül vannak fájások (nem sűrű) de nem erősek a derekam fáj picit. Ezek már elő jelei a szülésnek vagy jóslók?

Figyelt kérdés
Azt hittem nagy fájással kezdődik. Kérlek írjatok! 39 hetes és 5 naposak vagyunk. Első baba.
2009. márc. 13. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem indították a szülést, így csak a saját fájásaimat mondhatom. Menziszerű görcsökkel kezdődött, aztán egyre erősebb és egyre sűrűbb lett. Ha kezd rendszeresen jelentkezni, akkor szerintem spuri a kórházba! Szerintem már ezek nem jóslófájások 39 hetesen. Drukkolok neked! Ha tudod, majd írd meg mi lett a végeredmény!


Könnyű és gyors szülést!

2009. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet, ülj be egy kád meleg vízbe, ha csillapodnak vagy elmúlnak, akkor jóslók, ha maradnak, akkor kezdődik. Sok sikert!
2009. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2009. márc. 13. 12:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a derekam fájt. Az igazi fájásokat nem nagyon leet mihez hasonlítani sűrűk is és hidd el észreveszed ha igazi szülési fájdalmaid vannak!


Sok sikert!!!

2009. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Izgulunk!Jóslók vagy igaziak voltak a fájások?Írjál majd hogy mi a helyzet! :)

Egy 35 hetes kismama

2009. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos csak jósló fájások vannak még egybe vagyunk.

2009. márc. 14. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Sajnálom... De kitartás, már nem sok van hátra!!!! Remélem minél hamarabb megszületik a pocaklakód! Tudod, bent biztos, hogy nem marad! :)

2009. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem marad bent :-) de már annyira szeretném látni öt. Éjszaka is vele álmodtam olyan boldog voltam! :-) Család is ismerősök is kérdezik hogy még egybe vagyunk? Gondolom mindenkinél így van ez.... Holnap megyek a kórházba NST-re meg a doki is megnéz. Szerdára vagyok kiírva. Drukkoljatok!
2009. márc. 15. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos itt a szerda!!! Eredmény:):)???
2009. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Semmi. Voltunk NST-n még fájásom sincs egyenes csikk van. Jól érzi magát bent a kisasszony. :-) Pénteken este 8-ra kell be mennem a kórházba (akkor van ügyeletbe a doki) és megbeszéljük a továbbiakat. Jó lenne ha már meg indulna magától!

2009. márc. 19. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!