Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ugyan el nem folyt, de egy...

Ha ugyan el nem folyt, de egy adag magzatvíz távozott, az szivárgás? Indulni kell szülni vagy nem?

Figyelt kérdés

Az előbb felálltam, és meleg "víz" folyt ki belőlem. A betéten olyan 2cm * 12cm csík víz van.

Ma vagyok 40 betöltött hetes.


2011. máj. 24. 18:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Tusolj le, fogd a párod meg a cókmókod és induljatok szépen a kórházba :) Könnyű szülést Neked! (Ja, betét az legyen bent továbbra is, mert a magzatvíz innentől folyamatosan szivárog majd, anno nekem ezt senki nem mondta, a csomagom aljáról kellett kibányásznom a tenát)
2011. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább be kellene menned a kórházba, ez már lehet a jele! nekem is a lányomnál először csak egy kicsi jött ki, majd vele együtt a többi. A szülésznőt teljesen telibe kapta, úgy nézett ki, mintha fürdött volna! Tehát, irány a kórház, sok sikert könnyű szülést, és majd értesíts, mi történt!
2011. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

lehet hígabb folyásod is, de ha ez megismétlődik, akkor az magzatvíz szivárgás. Nekem is gyanús volt, majd a másodiknál már tudtam, hogy ez a magzatvíz. Szülésznőt felhívtam ,azt mondta, irány a kórház, aztán mire beértünk, elfolyt az egész, 3 órával később pedig megszületett a lányunk.

Neked is hasonló könnyű szülést!

2011. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont a betöltött 40. héten hajnalban szivárgott egy kicsi. Aztán semmi, de reggel mentem úgyis nst-re, ott mondtam, hogy mi volt, megvizsgált a doki, és azt mondta, hogy valószínű felül megrepedt egy kicsit a burok, de ő nem is látja. Majd mondta, ha 5 perces fájásaim lesznek induljunk a kórházba.

Na mi olyan 7-10 percesekkel már indultunk, és ahogy kiszálltam az autóból el kezdett ömleni.

Úgyhogy, ha tapasztalsz még szivárgást, vagy erősebb folyást, mindenképp induljatok, vagy ha nem, akkor a fájásoknál!

Könnyű, és gyors szülést kívánok! Na és persze sok boldogságot!

2011. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem időnként lökődött ki mindig egy adagnyi másfél napig,azt hittem folyás.Nem tudtam hogy az,csak mikor a wc-n nem tudtam leülni,akkor mentünk kórházba,kiderült elfolyt,szülünk.
2011. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, indulni kell, de gondolom mar uton vagy. Nekem igy kezdodott szivargott es par orara ra el is folyt a magzatviz. En nyugodtan letusoltam, osszeszedtem a cuccot es betaxiztam a korhazba. Ird meg milyen volt a szules :-) Irigyellek amugy, nekem meg van 2 hetem.
2011. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.

Most lezuhanyoztam, cseréltem betétet. Azt hiszem, szivárog ez szépen, azóta is van néha egy kis adag. Most figyelem, de lassan el is indulunk.

Szorítsatok!

Aki szintén szül, könnyű szülést kívánok!!!

Majd jelentkezem :-)

2011. máj. 24. 19:26
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

Engem repesztettek, de a nyákdugó az elfolyt :)

Amúgy könnyű szülést kívánok Neked! Minden jót!

(Majd írd meg milyen volt :) )

2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%

Könnyű szülést neked:)


Nekem az ágy is úszott, és kiderült folyás:) Sebaj, jó helyem volt a kórházban(már nem engedtek haza, mikor kisütötték nem szülök még), és nem egész 24órával az "elfolyt a vizem irány a kórház, főzz egy kv-t" felsikítás után lett meg a kicsi lányom 2óra alatt:) és nem akart megrepedni a burok, kétszer kellett megböknie a dokinak:)

Csak ügyesen

2011. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! :)
2011. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!