Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárgás vagy...

Magzatvíz szivárgás vagy teljes elfolyás után mindenkinek egyből jönnek a fájások?

Figyelt kérdés
Ès hogyan lehet majd megkülömböztetni hogy nem hüvelyi folyásom van hanem a magzatvíz szivárog?
2011. aug. 24. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz nekem burkot repesztettek,de ha egy kicsit megmozdultam,akkor ömlött belőlem a víz.Éreztem a pukkanást is,amikor megrepedt a burok.Kb 10 perre rá jöttek a fájások.amik már igazán fájásnak nevezhető,addig fájt,de még nevettem,magzatvíz elfolyása után már nem volt kedvem nevetni.
2011. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggel korán arra ébredtem, hogy szivárog a magzatvizem. Bementünk kórházba, de hazaküldte, hogy itt még nincs semmi. 3 órakor kezdődtek a szabályos időközönkénti fájások, amik igen gyorsan 1 óra elteltéve beálltak 5 percesre, de nagyon gyengék voltak. Este 10-kor kezdett olyan erős lenni, hogy egy óra múlva bementünk, és éjféltől már elérték a fájások a tetőfokukat. Folyamatosan szivárgott a magzatvizem, körülbelül éjfélkor vagy utána kizuttyant az egész, pedig akkor már azt hittem, hogy alig van bennem:D Majdnem reggel 7-re lett meg a babám másfél órás kitolási szakasszal.
2011. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj, azt kifelejtettem, hogy honnan fogod tudni, hogy az a magzatvíz. Közhely, de hidd el, tudni fogod:D Feküdtem reggel az ágyban és arra ébredtem, hogy melegséget érzek a hüvelyemben, az érzés pont olyan, mint mikor épp megvan és hosszú időt ülsz egy helyben, hirtelen felállsz, és érzed, ahogy kiszivárog...tudod. 100%-ig olyan volt, de mivel tudod, hogy az nem lehet, tudni fogod abban a szent minutumban, hogy az bizony a magzatvíz. Ténylegesen víz folyik ki belőled, a vizet meg felismered:D Ha átlátszó, akkor jó. Ha olyan koszosnak látod, azt rögtön mondani kell a dokinak, valószínű a kisbabád beleürítette első székletét a magzatvízbe. De pánikra semmi ok, ők urai mindennek.
2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bent voltam már a kórházban mert nekem 3-szor indítottak de csak annyit értek el hogy elkezdett szivárogni a magzatvizem.Hát én bizony nem tudtam hogy az magzatvíz,olyan volt mintha folyásom lett volna csak nyálkás volt.Mikor elfolyt teljesen nekem akkor se voltak fájásaim.Ezért(is)császároztak.
2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor folyt el a vizem, amikor a rendelőben felálltam az nst után. Blugyogott kettőt. Átázott tőle a bugyim és nadrágom is egy kicsit. Gyorsan be a dokihoz, na mi van még mindig nem akar kijönni ez a gyerek? Folyik a vizem!!!!! Nevetett egy nagyot. Na mindegy, nem ez volt a kérdés. Haza mentem és tusolás közben jött az első kemény mensis fájás, ez kb 40-50 percre rá, ahogy elfojt (17 óra). 20 órára értünk be a kórházba, akkor már meg kellett állni néha annyira fájt.


Sok sikert, szerintem tudni fogod.

2011. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem delutan 3 orakor repedt meg a magzatburok es elkezdett szivarogni a magzatviz. Egy pukkanast ereztem amikor megrepedt a burok. Delutan 6 ora utan jott az elso fajasom ami nem volt veszes. Azert gondoltuk jobb bemenni a korhazba, hogy megvizsgaljanak. Este 7 orakor ertunk a korhazba es 20:30-kor a kezembe volt a kisfiam. Meg is lepodtem amikor mondtak, hogy teljesen ki vagyok tagulva mert meg tudom szamolni a ket kezemen hany igazi fajasom volt. Tehat nem celszeru, hogy ha folyni kezd a magzatviz akkor jon a fajas is.
2011. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 9-kor kezdett el szivárogni a víz és 10-kor kezdődtek a fájások,de az semmi nem volt igazából,gyengék voltak.Kérdezte is a szülésznő,hogy éjszaka nem voltak-e fájásaim,mert már fél úton járunk,aztán persze délután 3-ig majdhogynem változatlan volt a helyzet,és infúziót kaptam.Na onnan volt kemény 2 órám.De nem ez volt a kérdés...A lényeg hogy nem feltétlenül jön egyből a fájás.
2011. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CappyB válasza:
Nem mindenkinek folyik el elsőnek. Elvileg úgy lenne, hogy nyákdugó, magzatvíz..fájások.. Nálam speciel úgy történt, hogy 40+2 hetesen megvizsgált a doki, teljesen zárt méhszájjal hazaküldött, aztán hajnalban 5perces fájásokkal ébredtem, de magzatvíz nem folyt el, hanem burkot kellett repeszteni.. 8óra vajúdás, és végül császár.
2011. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mindenkinél másképp van.nekem éjjel 1 után ment el a magzatvizem és 5 ora korul jpttek a fájások, mikor már a korházban voltam. 9tol délután 1 oráig vajudtam, kegyetlenul eros fájásokka, maj 1 ora 10 perckor már kinn volt a kicsi fiam. szoval a szulés 4 nyomásra meglett. ne izguljatok. megmegy. aztán minden fájást elfelejtetek. sok sikert minden most szulo anyukáknak
2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!