Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha EDA-t kérek és esetleg...

Ha EDA-t kérek és esetleg császár lesz a vége akkor ugye nem fognak elaltatni?

Figyelt kérdés
Az első szülésem komplikált volt, de sikerült császár nélkül. Félek egy kicsit a másodiktól, főleg attól, hogy császár lesz és elaltatnak. Azt nagyon nem szeretném.
2011. máj. 26. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg nem. Ha EDA-t kérsz, és császár lesz mégis, akkor ott adják az érzéstelenítőt is ahol bekötötték a kanült. Minden jót és könnyű szülést Neked!
2011. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

én császárral szültem és nem altattak el!

2011. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Császárnál alapba Edát szoktak adni, és nem altatnak.

Kivéve, ha valaki úgy jár mint ér, hogy beadták az Edát, és olyan volt, mintha semmi sem történt volna. Szóval altattak. Mert idő már nem volt megismételni.

2011. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
kedves utolsó!rosszul tudod!az eda csak a méhedet érzésteleníti,ezért tudsz közben járkálni,a császárnál spinális érzéstelenítést alkalmaznak ami attól a ponttól lefele mindent érzéstelenít!
2011. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Császárnál alapból spinális érzéstelenítés van. Altatás csak abban az esetben, ha nem tudják kivárni az érzéstelenítő hatását. Szülésfelkészítőn mondták, hogy 3 perc. (vagy ha Te kéred)

Nálam mivel nem tágultam sem a burokrepesztéstől, sem az OTT-tól, utsó mentsvárként EDA-t adtak, hátha ellazulok. Sajnos kitolásnál kislányom szívhangja leesett,azonnal toltak a műtőbe. EDA-t adtak 3 adagot, és így műtöttek. Éjjel 2x, reggel mikor kivették a csövet, akkor még 1x kaptam 1-1 adagot. Reggel fel is kelhettem, nem kellett feküdnöm 24 órát.

Sétálós EDA ebben a kórházban nem volt, és nem lehetett ennél a "simánál" felkelnem.

2011. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, h nem voltam rosszul, nem hánytam műtét közben, csak alig tudtam ébren maradni. Utsó voltam.
2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!