Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhességi csikok szülés...

A terhességi csikok szülés után, mikor kezdenek el elhalványodni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2-3 hónap után kezdtek el világosodni. Most 5 hónapos a pici, még látszanak a csíkok, pirosas színűek, de sokkal sokkal halványabbak, kezdenek gyöngyház fényűbe átmenni.
2011. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom

nekem semmit sem halványodott

ott van még..

2011. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ooooh, hát ezt sajnálattal hallom! Pedig, nem is lenne annyira ronda a hasam, de ezek a csikok rajta.....


Akkor nincs más hátra, mint türelem...

2011. júl. 23. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én anyósomnak 15 éve semmit sem halványodott. Gondolom már nem is fog...:S Nekem 2 hónap alatt eltűnt (mondjuk a szülés után jött ki, addig nem volt ott és kb 2 cm-s volt)
2011. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem kb. a terhesség 5-6. hónapjában kijött egy kicsike, ami szép nagyra nőtt meg a szülésig. de addig sehol máshol egy hajszálnyi sem volt rajtam. szülés előtt 1 hónappal az uh-on az orvos meg is kérdezte, hogy látja, hogy itt van egy vakbél műtétnek a nyoma, de mi ez a másik csik? mondtam neki, hogy a terhességi csikom. igy, szülés előtt 2 héttel teljesen szétrepedtem mindenhol, pedig én mafla már örültem, hogy elkerül..., de még a combom belső részén is jelentek meg. rendkivül zavar. akkor ez, ahogyan mondani szokták: gének és mindenkinek más.


Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 23. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nahat, Kerdezo, en szinte detto! A vakbelmutetem mellett vol az egyet;en, majd kicsi a bal oldalamon, az is csak kb a 8. honaptol. Azt hittem, ennyivel meg is usztam, erre a 38. heten jaaaaaaaaj. Na akkor lett vege az oromomnek. Es nekem is van a combomon is, sot a belso oldalan is. A hasammal nem is lenne nagy gond, eleg jol visszament, a tobbin meg majd gyurok. :) De ezek a csikok rajtam... hat utalom. Talan mintha a hasamon levok halvanyodnanak. Hetfon lesz 6 hete, hogy szultem.
2011. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A méhem, ahogy visszahúzódott nekem is visszább ment a hasam, igy az annyira nem is vészes, csak hát én is a csikokkal vagyok gondban! nekem tegnap volt 2 hete, hogy szültem.
2011. júl. 25. 07:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szanaszét repedtem az utolsó hónapokban. volt olyan hónap hogy 6cm-t nőtt a pocakom körfogata az átlagos 2 helyett. Szóval nem bírta a 4 kg-os kisasszony érkezését. Főleg hogy én 48 kg-al kezdtem a terhességet.


Most hogy kislányom 4 hónapos és még mindig van 1 kis felesleg is rajtam na meg rengeteg csík...hát már igazán türelmetlen vagyok. Utána néztem mndenféle kezelésnek. Rábukkantam a városomban lévő egyik szépségcenter árajánlataira és kedvezményes csomagjaira.

Van egy úgynevezett baby after dream csomaguk. Ebben alakformáló vákumos zsírszövetbontás és mezoterápiás stria eltüntetést tartalmaz. Bár elég szűkszavúan van leírva. Gondolom, hogy személyesen is kérj konzultációt. Az akciós ára 140e ft az egész csomagnak, de sok sok kezelést tartalmaz. Ha nem szeretnél a közeljövőben még 1 bébit és örökre szeretnél megszabadulni tőle hasonló kezeléscsomagra keress rád városod szerint. Végülis annyira nem brutális, de kíváncsi lennék egy tapasztalatra is fájdalom és hatás terén, hogy megéri-e.

2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* kerülete:D:D:D máshol járt az agyam közben.bocsi
2012. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!