Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki van a napokban kiírva?...

Ki van a napokban kiírva? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én holnapra. Fizikailag jól viselem, a lelki rész a nagyon rossz, hogy néha már rendszeres és erős jóslóim vannak, és mégis mindig leáll a dolog.
2011. máj. 29. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én csütörtökre. Semmi jel nincs nálunk sem. Vannak nekem is jó kis jóslóim, egyszer, kétszer volt rendszeres is, de nálam is abbamaradt eddig mindig, viszont a séta már nem nagyon megy, ahogy felállok keményedik is a hasam. Nagyon izgulok, már nagyon várjuk, 1. baba lesz és kisfiú.

Könnyű szülést!

2011. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jún. 4-re, szombatra vagyok kiírva. Már nagyon várom a szülést. Persze izgulok is, de már szeretnék rajta túllenni és megölelgetni a picurkánkat. Egyelőre semmi jelét nem adja a babóca, h ki akarna bújni. Nagy ritkán vannak enyhe menstruációs görcshöz hasonló fájások, olyankor mindig izgatott leszek, h talán ez már az lesz. Ma sétáltunk egy hatalmasat, mert azt olvastam a neten, h sokaknak így indult be a szülés.

Jó egészséget és könnyű szülést mindenkinek!

2011. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csütörtökre vagyok kiírva, de egyenlőre semmi jele annak, hogy jönne. Nekem is nagyon gyenge mensis görcseim vannak, de csak ritkán. Jó lenne már túl lenni a szülésen, mert kicsit tartok tőle. Nem akarom, hogy fájjon!

2011. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!