Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május 25-re más is van kiirva,...

Május 25-re más is van kiirva, vagy mostanra a napokban? Hogy vagytok, minden érdekel! Ma valahogy hihetetlenül sik ideg és türelmetlen vagyok, nyugtassatok meg más is van igy?

Figyelt kérdés
A külső méhszájam mult héten még teljesen zárt volt,a többi érték 2-es,jóslóim vannak néha de amugy semmi különöset nem érzek,homeot szedek,teát iszom,a babám már lent van.Nem szeretném tulhordani.A férjem 50km-re innen dolgozik olyan 5-ig,már itthon hülyét kapok egyedül,el merjek indulni sétálni egyet,nem szeretném ha közben folyna el a magatvizem vagy valami.Ti mit csináltok otthon?Bocs hogy igy rátok zuditok mindent:-)
2009. máj. 22. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én akkor voltam így ( este 8 körül ) amikor 23 kőröl megjöttek a fájásaim hajnal 2 kor mentem szülészetre,öt perces fájásokkal, ahol azt mondták 10 körül meg lesz a baba. Hát kicsit elhúztuk de azért meglett 13:30-ra. A lényeg, hogy ne ijedj meg előbb utóbb túl kell lenni rajta. Esetleg hasmenés, hányinger? Mert az is lehet jel,hogy elindult. KÖnnyű szülést! És no para. 2 hós fiú anyukája.
2009. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én máj.31-re,de én már kb 2 hete kész ideg vagyok.Nagyon várom már,és még semmi jele,hogy jönni akarna.Tök jól érzem magam.Hosszú sétákat is birok.Semmi jósló fájást nem érzek.Üdv!
2009. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia az első voltam, és érdekelne,hogy megnyugodtál-e,vagy esetleg elindult a szülés mint nálam?
2009. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok,hát még semmi jel:-( majd szólok.Hosszu setakat en is birok még,hacsak épp nem kell 5 percenként pisilnem:-)
2009. máj. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!