Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült vki homeopátiás szerekke...

Szült vki homeopátiás szerekkel, málnalevélteával?

Figyelt kérdés

Én szülés előtt szedtem homeopátiás szeret napi 5bogyócskát és napi 2csésze málnalevél teát ittam.

A 40. héten mikor mentem rutin vizsgálatra már 2ujjnyira ki voltam tágulva (fájás nélkül) és felküldtek a szülőszobába és burokrepesztéstől számítva 3óra múlva meglett az 1. kisbabám. Szerintetek a homeos cuccoktól és a málnalevélteától volt, vagy anélkül is gyors lett volna?


2011. máj. 30. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem és ittam is. A 29. héttől 1 ujjnyira voltam nyitva. Ehhez képest magzatvíz szivárgással indult, oxitocin infúzió lett belőle fájásgyengeség miatt, aztán kétszer tágítottak kézzel, meg méhszáj lazító injekciót kaptam. És így 12 óra alatt lett meg a lányom. Nem tudom eldönteni, hogy a homeós szereknek köszönhetem-e, hogy végül megúsztam a császárt. Nagyon közel jártunk, a dokim már mondta, hogy készüljek fel rá, mert esélyes. De aztán csak sikerült. Szóval lehet, hogy ha nem szedem a cuccokat, akkor császároznak. Tényleg nem tudom.
2011. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a 36. hettol szedtem a bogyokat, ittam a malnalevel teat.

40+4. napon meg 2000 volt a mehszaj, semmi jele szules beindulasanak. 40+5 napon hajnalban magzatviz szivargas kezdodott. Reggel 6-ra ertunk a korhazba, 8:50-re lett meg a kisfiam. Minden kulonosebb beavatkozas, gatmetszes nelkul.

Lehet, hogy a homeopatia is kozre jatszott a gyors szulesben, de szerintem ez alkati kerdes is.

2011. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem használtak.36-ik héttől szedtem bogyókat és ittam a teát is.39+6 héten elment a nyákdugó,de burokrepesztés,és infúzió is volt.hétfőn kezdtem a vajúdást és csak szerda hajnalban szültem meg.Vajúdás alatt is szedtem a bogyókat,30 percenként.
2011. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alkati, genetikai kérdés hogy szülsz. Szerintem.

Én szedtem mindent, de túlhordtam, indították, nem tágultam. Úgyhogy következőre mindent a természetre bízok, nem fog érdekelni sem a málnalevél tea, sem a homeopátia.

2011. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért nézzétek el nekem:).

Mi volt a neve a homeós bogyóknak amit szedtél Kedves Kérdező?És hányadik héttől?Köszi

2011. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!