Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél milyen homeopátiás...

Szülésnél milyen homeopátiás bógyókat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szüléshez és császárhoz külön bogyók kellenek? Miket és hogy kell szedni? Melyik mire hat?

37 hkm


2011. okt. 5. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Szülésnél szülészorvost kell szedni lassan kortyolva, estleg sebészt nagy adagban egyszerre lenyelve.
2011. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha, kis vicces!

Képzeld van fogadott órvosom, de azért valami hasznos válaszokat várnék homeopátiás bogyókról is!

2011. okt. 5. 10:59
 3/6 Nikuska Vác ***** válasza:
100%
Én a cimicifugat és egy caulophyllum thalictroides nevűt szedtem. Rem.segítettem:) Könnyű szülést. Amúgy a bogyók sokat segítenek:)
2011. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nikuska Vác ***** válasza:
100%
Simán szültem. A szedését a szülésznő vagy az orvos elmondja:)
2011. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Caulophyllum C30

ezt úgy kell szedni, hogy a

36. héten heti 1X5 golyó (hét 4. napja)

37. héten heti 2x5 golyó (a hét 2. és 5. napja)

38. héten heti 3x5 golyó (a hét 2. 4. 6. napja)

39. héten heti 4x5 golyó (a hét 1. 3. 5. 7. napja)

40. héten heti 5x5 golyó (a hét 1. 3. 4. 5. 7. napja)

41.héttől pedig naponta 5 golyó

Persze a napokat megváltoztathatod, ez csak ajánlat, a lényeg, hogy a heti adagot elosztva bevegyed.


Cimicifuga C30 szülőszobára!

Mikor megindulnak a fájások, a vajúdás és rendszeres fájások vannak, és nem hat a Caulophyllum, akkor ezt kell szedni, negyed óránként 5 golyót.

(Lényegében a szülés közben, ahogy a vajúdás megindul a Caulophyllum C30-at kezdjük szopogatni fél óránkén 5golyó. Ha ez nem hat, a tágulás nem halad megfelelően – akkor a cimicifuga C30-ra váltjuk. Ezt a vajúdás legvégéig, a 4ujjnyis tágulásig szopogathatjuk, a kitolásnál már nem kell)


Málnalevéltea

Naponta 1-2 x 1 vagy 2 csészével meginni ez segít felpuhítani a méhszájat. (fél –1 litert) Ízlés szerint lehet ízesíteni, mézzel, cukorral, citrommal.


Szülés után pedig az Arnica Montana CH30-at kell szedni 2-4 napig, napi 2x5 golyót. Ez segíti a sebgyógyulást. (császár és sima szülés után is jó.) – a Arnicaból vajudás alatt is be kell venni 1-2x 5golyót, ami már szülés közben csillapítja a vérzést és a babába is átmegy, nála is hat.



Én így szedtem, 1.gyerek 3.5órás szülés, második 50perc- ott már alig volt idő a homeopatiaval bíbelődni! :)

2011. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2011. okt. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!