Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van arra lehetőség a Baross...

Van arra lehetőség a Baross kórházban, hogy előre "lefoglaljak" olyan szülőszobát ahol egyedül lehetek szülő nő és szülés utáni szobát ahol szintén egyedül lehetek a babámmal?

Figyelt kérdés
Én mikor 3 éve szültem akkor azt hallottam hogy ha fizetek akkor ez megoldható (5000ft/nap a szoba)... De kit kell ez ügyben felkeresni mert a kórház weblapján nincs ilyenről semmi és mennyit kell fizetni.Idén szeptemberre vagyok kiírva és ha létezik ilyen akkor igénybe szeretném venni ...
2011. máj. 31. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezik ilyen. Gondolj bele, a szülés idejét teljesen normálisnak tekintik a 38. héttől egészen a 42. hétig (ezt pont most olvastam). Tehát a 38. héttől üresen állna a szoba, miközben esetleg valakinek nincs helye, ahová feküdhetne, másrészt pedig neked akár hetekig kellene fizetned az 5e/napot.
2011. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Disi ***** válasza:
63%

Szia!

Szerintem hívd fel a gyermekágyas osztályt. Én (reményeim szerint) Szegeden fogok szülni. Múlt héten voltunk szülőszoba bemutatáson. A családos szülőszobák ott eleve zártak (ott benn lehet veled rokon vagy barát szülés közben), szülés után pedig lehet kérni ilyen VIP szobát (az első 5 napban 10e ft/éj, utána ha benn kell még maradni akkor 5e ft/éj). Fel kell íratkozni, és ha van hely, akkor előnyben részesítenek, és kapsz ilyen szobát. Tehát a szülőszoba nem fizetős, csak a gyermekágyas elhelyezés. Ennek a klinikának a honlapján sincs erről infó, én is csak hallottam róla, és felhívtam őket, aztán mikor bementünk, akkor szét is néztünk, szerintem megéri.

2011. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a Sote I-re gondolsz, akkor ott a szülő szobát általában nem kell kérni, hogy egyedül lehess, mert egy ágyas szobák vannak. Egyetlen 3 ágyas van, de ott is általában egy nő szül, ritka, mikor mind a 7 ágy foglalt. Az egy személyest meg külön kell kérni, akkor fizetsz, és megkapod. 10 hete szültem ott és előtte 4 hetet húztam le a várandós osztályon.
2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, h mikormármész "élesben" szülni,akkor szólsz,h szeretnél ilyenszobát,és ha mázlid van,ésüres,akkor mehetsz:)
2011. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!