Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekel valakit állásajánlat?...

Érdekel valakit állásajánlat? Nagyon megéri. Ha nincs pénzed, nem beszélsz jól egy nyelvet sem, és szakmád sincs de ki szeretnél menni külföldre szállodába vagy luxushajókra dolgozni, itt a lehetőség! Én mennék, de nem egyedül. Ki vállalkozna?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mik a feltételek? Mennyit lehet vele keresni?
2011. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vidaam ***** válasza:
60%
ovatossan mert elég sokat ha donor leszel !!!de ki költi el ha egyáltalán megkapod?
2011. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Találtam egy céget,aki kiközvetit külföldre.Akadályok,amelyek miatt nem juthatnál ki:

1. Nincs nyelvvizsgád- Nem baj,nert mielőtt kivisznek felkészitenek,megtanitanak.

2. Nincs szakképzettséged,tapasztalatod-Nem baj,mert teljesen kiképeznek,hogy a munkádat maradéktalanul,profin el tudd végezni.

3.Nincs pénzed,erre az egészre-Nem baj,mert eleinte mindent ingyen csinálnak:kiutazás,szállás,munkábaállás.Ráérsz visszafizetni,ha már van miből!!!

Havi 1200-1400 Eurót kapsz! Olyan helyekre jutsz el ahová alapból nem és még fizetnek is érte!!!!

Azt hittem én is,becsapás,de leellenőriztem a céget és valódi,nem kamu.Fel is vettem vkivel a kapcsolatot,aki általuk jutott munkához egy luxushajón! Érdemes megnézni!

www.hajosmunkak.neobase.hu

2011. jan. 9. 15:19
 4/12 szamóca. ***** válasza:
saz szép és jó, az átfedés ott van hogy a képzések nem ingyenesek. oké hogy később kell visszafizetned, de ebből kb az lesz hogy ha el is jutsz odáig, évekig nem kapsz semmi pénzt, mert elmegye a képzés fizetésére, az ellátást meg oldhatod meg magad.
2011. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És miért adnának ki pénzt bárki kiképzésére, amikor valószínűleg vannak olyan jelentkezők akiknek már a szakmai ismeretek vagy a nyelvtudás, esetleg mindkettő adott? Nincs ennek a kérdésnek kicsit reklámíze?
2011. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy valószinűtlennek hangzik,én is csak a fejemet ráztam és bevallom még nem vagyok teljesen meggyőzve én sem. De sor kerül majd egy személyes találkozóra,ahonnan elmehetsz úgy is,hogy "kösz,nem".És minden kérdésedre válaszolnak, az ilyenekre is. Semmi sem kötelező és csak akkor vágsz bele ha 100 % -ban biztos vagy a dolgodban.Nézzétek meg az oldalt.Amúgy munkaügynél nis kérni lehet,hogy nézzenek utána.A mai világban nehéz elhinni egy ilyen hirdetést,de miután MINDEN álláshirdetőn megtaláltam a hirdetésüket,felkeltette az érdeklődésem. Én értem,h. egyesek nem akarják megégetni magukat,de ez a teljes elzárkózás sem normális...Sztem mindenbe bele lehet vágni,persze nem naivan és óvintézkedések nélkül,de mi van ha tényleg oké,és kihagyod?????
2011. jan. 9. 17:07
 7/12 A kérdező kommentje:
A képzés visszafizetése nem telik évekbe,mivel a képzés is max pár hónapos...ha nyelvismereted meg van(manapság kinek nincs),akkor meg úgyis csak a szakmunkát kell betanulnod,azt is leszűkitve.Az ellátás meg adott.A hajón teljes ellátásban részesülsz,ez benne van a szerződésben
2011. jan. 9. 17:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha lehet Spanyolországba szállodába menni, én már itthon se vagyok.:)
2011. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vedd fel velük a kapcsolatot!
2011. jan. 9. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
De hogy vegyem fel, nem írtál címet?:)
2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!