Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki Berettyóujfalub...

Van valaki aki Berettyóujfaluban szült Jánosy Doktor úrnál? Tapasztalatok? Főleg a korházról érdekelne vélemény

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Vélemény a kórházról??? ---> szégyen (a kórház is és az orvosok is)


Egy a lényeg: jó sok zsebpénzük legyen. A nőgyógyászokról is van véleményem, de azt nem írnám le.


Berettyóújfalui vagy? Szerintem vagy ne legyen fogadott orvosod vagy ha mindenképp akarsz menj be Debrecenbe.

Ezek itt nem érdemelnek egy garast sem!!!!!

2011. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem reszletezned egy kicsit?
2011. jún. 2. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha helyi vagy akkor tudod. Az a lényeg, hogy pénzeld őket. Ennyi. Tömni kell őket, de még akkor is szemetek. Meg se nézi a papírokat, elmegy szabadságra, keresheted őket naphosszat, ülhetsz a rendelésen egész nap. Aztán vagy megjelenik vagy nem.

Nem tudom mennyi lehet egy szülés, de 100.000 felett kell gondolkozni bőven szerintem. Sok sikert remélem neked kellemes tapasztalataid lesznek. Írj majd:)

2011. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem teljesen más véleményem van.Én két gyermeket szültem a kórházban Jánosy doktornál. A kórház állapota teljesen rendben van (nem luxus, de türhető), a kórtermekben mindig tisztaság volt.A nővérek nagyon kedvesek voltak, a doktor pedig egy tünemény. Velem mindig nagyon úriember volt, kedves, humoros, nagyon jó szakember. Az biztos, hogy nagyon elfoglalt. Saját tapasztalatom, (és mivel 3-4 barátnőm is szült már Vele)azt hiszem ez nagyjából általános vélemény ,hogy egyáltalán nem pénzéhes. Én csak néha fizettem, akkor is keveset, és szülés után adott a férjem Neki 30000 Ft-ot.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2011. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most keresek orvost, de nekem is Jánosy Doktort ajánlották.

Éppen az imént olvastam az egyik kérdést, ott az egyik kismama írta, hogy ő Debrecenből inkább kijár Jánosyhoz, annyira meg van elégedve vele.

2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!