Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pólyába kell nyáron hazahozni...

Pólyába kell nyáron hazahozni a picit?

Figyelt kérdés
A kórház ahol szülni fogok remélhetőleg 22 nap múlva azt mondta hogy a picinek a hazahozatalra vigyek be egy hosszú ujjú bodyt egy ujjatlan rugit zoknit közepesen vastag sapkát és pólyát vagy plédet nem túl sok ez neki?
2011. jún. 1. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kötelező sehol a pólya,de egy vékony takaró azért elkelhet.
2011. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi hordozóba hoztuk haza,ahogy más is.A kórházban pólyába volt,mert ott ez a szokás.Egy kis vékony pléddel volt betakarva.volt rajta egy rövid ujjú body,és egy hosszú ujjú rugi.Meg a kis sapka.Én ősszel (szeptember közepe) szültem,de meleg volt.A sapka sima pamut sapka volt.
2011. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én három éve májusba szültem! 30 fok volt mikor hazajöhettünk! Hosszú ujjú bady vékony pulcsi hosszú naci zokni volt rajta!be volt takarva egy ruhapelussal! Ja és volt rajta egy vékony sapi! Több ruhát vittem, be a kórházi védőnő ezt javasolta! Amúgy ha hordozóba viszed haza akkor a pólyától be se tudod rakni!
2011. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyár közepén én ez soknak érzem.Az én fiam augusztusi baba,rövid ujjú body,ujjatlan rugi,és vékony kardigán volt rajta,és sírt,hogy melege van,mikor hazahoztuk,és ez azóta sem változott.Sokszor kevesebb ruhát kell ráadnom,mint én felveszek,nemhogy többet,mint sokan csinálják.
2011. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég fura. :) Egyrészt nyári babáknak nem is nagyon ajánlott a pólya, mert túlmelegedhet a baba. Augusztus végén szültem kánikulában, mikor meglátta a védőnő otthon a pólyát, mondta, hogy gyorsan felejtsem el, mert baj lehet. Én hosszú ujjú body-t adtam rá, ujjatlan tipegőt, vékony sapkát (szettben volt), de így is csurgott a víz rajta mire hazaértünk, azóta sem bírja a meleget. :) Másrészt ha autóval viszitek haza, akkor kötelezően hordozóban kell vinni, abba meg pólyában nem tudod belerakni. Ezek miatt én azt mondom, hogy a pólya teljesen felesleges, ha kicsit szelesebb, hidegebb az idő, akkor is elég egy kis pléd.
2011. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigyél be mindent, amit mondanak, és majd az időjárásnak megfelelően felöltöztetik. Első babám nem volt fázós, de a második májusban nyakig plüssben és két téli takaróban! volt csak el májusban, rettentően fázós volt sokáig. Pólyánk nem volt, én meg tudtam fogni anélkül is a babát.
2011. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves a legnagyobb gyerekem, de pólyát még sosem láttam. Eleve most már a legtöbb kórház ragaszkodik a babahordozóhoz a kiadásnál, abba pólyában be sem lehet kötni. 2 éves kislányomat 30 fokban rövid ujjú bodyban, zokniban hoztuk haza, pelenkával letakarva, és még így is beizzadt.
2011. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért biztos ami biztos beviszem bár tényleg nem fogom tudni belerakni akkor a hordozóba.Apa meg majd cipekedhet:)
2011. jún. 1. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én télen sem polyában hoztam saza, sőt én nme is raktam pólyába :)
2011. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem divat már a pólya.

én nyáron kánikulában szültem.vékony rövid szettben hoztuk haza gyerköcöt de amint hazaértünk kiságyban már csak rövid body volt rajta letakarva egy textil pelussal....

2011. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!