Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben kell hazahozni a babát...

Miben kell hazahozni a babát a kórházból?

Figyelt kérdés
Október 23.-ra vagyok kiírva. Ki milyen ruhákat, hány réteget ad a babára hazafelé?
2011. okt. 11. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
pelus,body,tipegő, meleg egyberészes,hordozható autósülés,és közvetlen ajtóhoz parkolás...esély nincs megfázni,kocsiban fűtés megy,otthon garázsba parkolás
2011. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 coffeez ***** válasza:
Sapi ami a fülét is takarja. Én februárban szültem, kesztyűt nem adtam, mert eltakart a kezét az overál :)
2011. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen idő lesz.

Én ezt adnám: body, rugi, őszi overall, sapi, zordabb időben el kispléd is elkelhet. Fűtött kocsi, fűtött otthon várja természetesen. :)

A hordozóra nem árt rátenni egy textil pelust, míg beültök a kocsiba, hogy a kórházi forgatagban senki ne köhögjön, tüsszögjön a picire, meg ki tudja milyen járvány lesz pont akkor.

Jó szülést, jó egészséget nektek! :)

2011. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Body, plüss rugi, overál (van vastagabb és vékony is), pamut és vastag sapkát is teszek oda. Ha extrám hideg lesz, akkor + takaró. Amikor öltöztetik a csecsemősök úgyis megmondják, melyik a jobb megoldás azon a napon.

És az autós hordozó.

2011. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben született a lányom, mi így hoztuk haza őt: body, rugi, őszi overall, sapka, és egy kis pléd is volt rajta, amíg elértünk a kórháztól a kocsiig.

Nem volt szörnyen rossz idő, sütött a nap, kb. 13 fok lehetett.

2011. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk adtak egy listát, hogy mik szükségesek a hazahozatalkor. Body, rugdalózó, sapka, overál, becsatolható mózes vagy babahordozó.
2011. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pelus, body, rugi, bundazsák (kényelmesebb mint az overál), sapka, arca elé textilpelenka. Nem túlfűtött autó, mivel nem vetkőzteted le, ne izzadjon be!!!!!!! Egy takaró is legyen nálad :)

(Ha téli zsákotok van/lesz, akkor alá vékonyabb rugi mehet, nem kell ezért külön venni!)


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2011. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú body és rugi, zokni, kapucnis vastag pulcsi vagy vékony kabát, sapka, meleg takaró.

gondolom, az autóig viszitek. ha babakocsival hosszabb időre, akkor 2 takarót is tennék rá (vagy lábzsákot)

2011. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen csak a kocsiig visszük a korháztól, itthon meg az udvarról gyorsan be a fűtött szobába :)

Köszi

2011. okt. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!