Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézyben...

Debrecenben a Kenézyben "érdemes" szülni ügyeletes dokinál?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. erre én is kiváncsi lennék! én is ott fogok szülni! te hány hetes vagy?
2011. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! 26 hetes vagyok, és 23 éves :)! Ha nem muszáj, nem szülnék fogadott dokinál.
2011. jún. 1. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem nagyon akarok fogadott dokinál szülni feleslegesen kidobni a pénzt inkább a gyerekre költöm! én most vagyok a 20 hétben.
2011. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és 19 éves:)
2011. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kenézyben egyáltalán nem érdemes szülni:((((
2011. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Miért mondod ezt?
2011. jún. 1. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

15.16 vagyok egy picit hosszú leszek...


3 gyerekem van 5,3,1 évesek

Egyeskét a Kenézyben szültem,nem volt különösebb gond,de este 10-kor elvitték és csak másnap reggel 6-kor hozták.Gondoltam,jó ez így legalább én is pihenek meg minden.2.reggel mikor hozták a gyerek lilára meredve ordít,mondja nekem a csecsemős,hogy gyorsan mellere kéne tenni,mert nem fogadta el éjszaka a cukros vizet:(((((Cikros vizet?????Persze én mint kezdő anyuka,gondoltam ezt bíztos így kell!

ketteske:

Azért mentem megint oda ,mert egy doki nagyon közeli jó ismerős és bízom benne.Namármost,36.héten egyszercsak elöntött a magzatvíz,azonnal mentő ,kórház ,sűrgőssegi császár,mert nagyon rossz volt a szívhang.Kevették a lányom oxigénhiánnyal,koraszülöttként(kis súly),nyakán 2x a köldökzsinór.És aztán jött csak a java!Közölték,hogy ők aztán semmit nem tudnak kezdeni egy "ilyen" gyerekkel.és azonnal viszi át a Klinikára egy mentő a gyereket.De én csak legyek nyugodt és pihenjek!!!!Hogy lennék má nyugodt????Hogy a picsiba üzemelhet valami úgy ,hogy nem tudnak mit kezdeni egy nem teljesen egészséges gyerekkel????3.nap saját felelősségemre kijöttem,friss császárral.És ültem a gyerekem mellett a gyerekklinikán egy hokedlin.Az egész szoptatás odalett:(((Na akkor döntöttem el ,hogy ha még egyszer lesz gyerekem,az tuti,hogy a Klinikán fog megszületni!!!!

hármaska:

37.héten beindultak a fájások

Minden szépen haladt,bementünka Klinikára ,szülőszoba,előkészítés...ügyeletes doki!!!

Minden simán,szépen,nyugiban zajlott!!!

A babám már aznap este velem aludt,szoptathattam amennyit csak akartam!Lett is tejem hamar és bőven!Nagyon jó volt minden ,és mindenki nagyon rendes és készséges volt!

És nagyon bánom ,hogy az első kettőt nem ott szültem!

2011. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Klinikás vagyok, idén januárban szültem ott, de csak ajánlani tudom. Ott sem kötelező a fogadott orvos, ugyanúgy bánnak akárkivel, szerintem mint ha lenne dokija. Velem legalább is nagyon aranyosak voltak, csak szülésznőt fogadtam, de elmondani nem tudom hogy mennyire rendesek voltak velem, mind a nővérek, mind a csecsemősök. Igaz, egész nap veled van a baba, de hát Istenem, otthon se lesz olyan lehetőséged hogy elvigyék tőled éjszakára, így legalább már az első perctől szokjátok egymást. Ha bármi gáz van, rögtön ott a segítség, nem csak a szülőszobán, hanem amikor már osztályon vagy is. Szerda este szültem, szombat estére bedurrantak a melleim, és rögtön segítettek rátenni a babát, hogy nehogy begyulladjon a cicim. Vasárnap jöttünk haza, de akkor már ügy tudtam bánni a kislányommal, mint ha már felneveltem volna vagy hatot, pedig első baba. Nem lebeszélni akarlak a Kenézyről, de jobb ha átgondolod, van még időd. Persze, kinek melyik jött be, a vélemények oszlanak. Könnyű szülést, és sok boldogságot a babához!!!!
2011. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kenézybe megcsászározták egyik ismerősömet csupán azért, mert óriásbébinek látták a babát, és úgyse tudná spontán megszülni. Mondanom se kell, hogy a picur 40 hétre született 2300g-al.... No comment..
2011. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!