Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a fogadott orvosotok nem...

Ha a fogadott orvosotok nem menne be szülésre, csak az ügyeletes doki lenne veletek akkor kinek adnátok a pénzt? Adnátok egyáltalán valakinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék senkinek.

Nekem rendes dokim volt, 4. napja volt szabadságos, a 3 hétből, a kórház hívta fel, 5 perc alatt bent volt, majd később is még 2 alkalommal jött be hozzánk.

De ha nem jött volna be, én egy forintot nem adtam volna neki.

2011. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeletesnek adnék valamennyit és kész! Persze, csak meg lennék vele elégedve.

Miért is kellene adni a fogadottnak,ha nem megy be? A pénzt azért adod,hogy ott legyen veled,amikor szülsz. Ha nincs ott,akkor nyilván nem is kell fizetni. Normális orvos egyébként el sem várná!

Az én dokim pl. épp hazafelé tartott a családi nyaralásból,amikor az egyik barátnőm szült. Hívták, mondta,hogy siet, de nem garantálja,hogy hazaér. Pont kijött a gyerek, amikor beért. Varrni már ő varrta, meg utána ugye látogatta rendesen,amíg bent voltak. A barátnőm adni akart neki valamennyit, de nem fogadta el,mert igazából sok mindent nem csinált!

2011. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én ne adnék.

ha nagyon sokat tesznek értem, és úgy érzem, többet tettek az "ellátásnál", akkor esetleg valamit (kevés pénzt vagy ajándékot).

2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogadottnak biztos, hogy nem adnék egy fillért se, miért is adnék??

Az ügyeletesnek adnék akkor, ha mindennel meg lennék elégedve, esetleg, de nem sokat! És tényleg csak akkor, ha olyan lenne mintha a fogadott dokim lenne.


(amúgy nem adtam, ügyeleten szültem)

2011. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondoltam ahogy Ti.
2011. szept. 23. 14:36
 6/6 Atroposz ***** válasza:
ha meglennék elégedve az ügyeletessel én oda adnám azt a pénz amit a fogadottnak adnék.
2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!