Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elkezdődik a szülés (fájáso...

Ha elkezdődik a szülés (fájások) meddig lehetek otthon?

Figyelt kérdés
Inkább otthon vajúdnék...
2011. jún. 2. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi 5-3percesekkel indultunk kórházba.S hazaküldtek nem lesz baba:d mi kint a folyosón maradtunk. 4óra mulva megszületett a lányunk..
2011. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsővel 5 percessel mentünk be a kórházba, másodiknál 3 percessel.

Sok választásom nem volt, mert nem voltak ritkább fájásaim, így amikor jöttek a fájások, már indultunk is a kórházba.

10-15.. perces fájásokkal még maradhatsz otthon, de 5 percessel már érdemes bemenni, ha első baba, másodiknál meg hamarabb.

2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én 5 perces fájásokkal hívtam a dokit, azt mondta már itt kéne lenni.
2011. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták anno,hogy 5 percesekkel már induljak.
2011. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5perceseknél,mire beértek a kórházba+betegfelvétel+NSTre felraknak+megvizsgálnak addigra már 3percesek is lesznek.Én "későn" indultam 3-4perceseknél,mire beértünk+becsekkoltunk addigra már kezdtek is összefolyni a fájások és 3órára rá megszületett a picim.
2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvben 5 perces fájásokkal be kell menni. Ennek ellenére engem haza akartak küldeni, mert még túl sokat vigyorogtam, nem fájt eléggé, és az nst sem mutatott semmi extrát, hiába volt 5 perces. Aztán 2 óra múlva már más volt a helyzet.

Otthon már 2-2,5 órája voltak 5 perces fájásaim, de azok tényleg gyengék voltak.

A kórházban azt mondták, hogy addig nem fájás a fájás, míg mosolyogni bírok.

2011. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez attól is függ,milyen messze van a kórház...
2011. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel 5.30-kor burokrepedés,8-9 perces fájásokkal indultunk a kórházba,15.25-kor meglett a baba.
2011. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi akkor mentünk be amikor 5 percnél kevesebb volt két fájás kezdete között és maga a fájás több mint egy percig tartott. így is kb. 4 órát voltunk a kórházban mire megszületett a baba.
2011. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez a mosolygás dolog tényleg így van, mikor kezdesz lelombozódni a kezdeti lelkesedésből, na akkor indulhattok is
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!