Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valki Szombat...

Szült mostanában valki Szombathelyen? Leírná tapasztalatait? Minden érdekel. Orvos, szülésznő, csecsemőosztály.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!!Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok,de én ott szültem volna majd szept elején a kislányunkat,de nagyon sok rosszat hallottam,mind a csecsemősökről,mind a bánásmódról és a hozzáállásról.Ezért nem mertem bevállalni,úgyhogy Celldömölkön fogok szülni,oda is járok gondozásra.Persze,lehet csak engem tájékoztattak félre,de én ezt hallottam..
2011. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:

Még nem szültem, de 2x műtöttek ott a nőgyógyászaton, mindkétszer nagyon rendesek voltak, 1 orvost kivéve. Ő olyan dr Hause-os stílusú, (talán ezért nem szeretem a sorozatot sem) és nagyon rossz, mikor egyébként is rettegsz a műtéttől, és attól, mi lesz a későbbiekben, még jól beszólogat. A szülésznők is felváltva be voltak osztva a nőgyógyászatra, sokat beszélgettem velük, nagyon sok biztatást kaptam tőlük. Az orvosok is kedvesek voltak a vizsgálatoknál is, viziteknél is, varratszedésnél is. Tényleg jó emlékeim vannak. Varratszedésnél még el is sírtam magam, annyira megható volt, hogy azzal búcsúzott az orvos, hogy várnak vissza szülésre minél előbb. Előtte sem, és azóta sem láttam azt az orvost, és pénzt sem kapott tőlem, csak emberséges volt nagyon. Én mindenképp ott fogok szülni. Persze azt nem mondom, hogy mindig mindenki mosolygott, de problémám nem volt senkivel sem.

17+4 hkm

2011. jún. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!