Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tudnám ezt úgy megoldani,...

Hogy tudnám ezt úgy megoldani, hogy ne legyen ciki? (Orvos felkéréssel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
Túlhordásban vagyok első babámmal, és szeretném, ha a 41. héten megindítanák a szülésem. Nincs fogadott orvosom. Akihez járok (Dr. Hajdu Gábor, Örs vezér tere) nem szüleszt az Uzsokiban, pedig én ott szeretnék szülni. Nem tudom, mi lesz velem, ha oda befektetnek, hogy mikor fogják megindítani. 40+3 hetes vagyok. Arra gondoltam, megbeszélném a dokival, hogy inkább szeretnék nála szülni, hogy biztonságban érezzem magamat, és egy úttal akkor azt is megbeszélném vele, hogy 41. hetesen indítsa. Bunkó dolog lenne? Tudom, kicsit késői. Hogy csináljam, hogy jól jöjjek ki belőle?
2011. jún. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár tök mindegy. Ilyenkor max az vállal el akihez terhesgondozásra jártál. Ha mást kérsz fel, ennyi erővel szülhetsz az ügyeletersnél is. Azt meg ne te döntsd már el mikor indítják meg. Talán ezt a babád és az orvosok jobban tudják. Tudd azért hogyí indított szüléseknél több lehet a komplikáció, és nagyobb eséllyel végződnek császárral.
2011. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, én sem szeretném ha indítanák, az lenne a legjobb ha magától kijönne. Viszont mivel a 30. hét óta 3-as a lepényem, ezért eléggé aggódom, nehogy baj legyen, mivel azt mondták, hogy eddig sem fogom kihúzni.


Az pedig lemaradt, hogy végig hozzá jártam terhesgondozásra.

2011. jún. 5. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne parázz ezen. Nekem a 32. héttől 2 ujjnyira nyitva volt a méhszájam, és mindenki azt mondta hogy 1 héten belül szülök. Végül pont a betöltött 42. héten született meg a lányom, mintegy 4 óra alatt. Hidd el, a testünk jól van kitalálva, az orvosok meg figyelik mi a helyzet odabent. Én akkotr azt kérném fel akihez terhesgondozásra jártam, és megbeszélném vele az aggodalmam, hogy ő mit mond rá.
2011. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feküdj be az Uzsokiba, így legalább minden nap rád fog nézni valaki. Ott is megbeszélheted majd egy ügyeletes dokival, hogy indítsa be.

Én megértelek, hogy aggódsz, én is túlhordtam a babámat, hosszabb volt az az egy hét túlhordás, mint előtte az egész terhesség.

2011. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok válaszolni, hogy nekem megindított szülésem volt, mert már nem volt elég jó a szív hang.Na hát szerintem, ha teheted ilyet ne kérj.Borzasztóan szörnyű volt.A megindított szülés jobban fáj, mint ha magától indul be!!!!

De szerintem kórházba nyugodtan be feküdhetsz,mert legalább folyamatos meg figyelés alatt leszel.De elvileg egy bizonyos idő után be is fektetnek azt hiszem...De lehet, hogy hülyeséget mondtam.

2011. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az uzsokiban nagyon jó nőgyógyászok vannak akik szülést is levezetnek pl LAjis Tímea
2011. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!