Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok. Ma...

37 hetes kismama vagyok. Ma voltam ultrahangon ahol kiderült, hogy a BPD csak 83 mm, félek, nehogy baj legyen a babával! Az orvos szerint minden rendben lesz! Milyen tapasztalataitok vannak a kisebb fejű babákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A többi mérete milyen? (has, combcsont)

Ha mindene picit kisebb, akkor tuti nincs baj, kis eltérések egyébként is lehetnek.

Ne izgulj, főleg, ha a doki is azt mondta, hogy minden rendben.

2008. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 37 hetes vagyok, csak nyugtatni akarlak, hogy ne aggódj. Ebben az időben már nem baj ha van 5-10 mili eltérés. Gondolj csak a kilókra, van aki 2,40-el születik és van aki 4,40-el és mindekettő egészséges, és kutya baja. Pedig ott nem kicsi az eltérés. Én amikor 32 hetesen voltam azt kédezte a doki, hogy nem lehet hogy egy hónappal korábbra vagyok kiírva? Mert akkora a baba. Amikor hazajöttem összevetettem az adatokat a neten és láttam, hogy kb két héttel nagyobb mint "kellene" tehát, akkor 34 hetesnek felelt, meg. Most pedig 37 hetesen össze vissza voltak az adatok. Van olyan adatunk ami jó 37 hetesnek felel meg, van olyan ami 34 hetesnek és van ami 36 hetesnek. Ettől még nincs baj, csak nem gépszalagon csináltuk, és ránk hasonlít. :) Nem lesz topp modell. Apa alacsony, és anya is, nem lehet akkora pl. a comcsontja mint az átlagnak :)

minden rendben lesz! Ne aggódj! Könyebb lesz megszülni ami nem utolsó szempont, és majd megnő idekint! Kitartást és sok sikert, meg könnyű és gyors szűlést kívánok!

2008. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a bíztatást! :)


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2008. jún. 2. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!