Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok,...

37 hetes kismama vagyok, hüvelykúpot kaptam, cliont, eddig nem is volt semmi baj, de 3-4 napja azt vettem észre, hogy nem tudom felhelyezni a kúpot. Fáj, és nem tudom máshogy leírni egyszerűen nem megy be. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj, a Klion szörnyű! Én is szenvedtem vele. Betartod a csak alá, hogy elkezdjen pezsegni? Így picit könnyebben becsusszan.
2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*csap
2011. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Be, persze. De nem igazán a "nem csúszással" van bajom, hanem azzal, hogy rohadtul fáj, és olyan mintha akadályba ütközne, egyszerűen nem megy be. Tegnap még próbáltam beerőltetni, de feladtam, mert a fele kilógott, és csípett. Nem értem mi a fene lehet ez, eddig semmi baj nem volt, simán fel tudtam helyezni.

Amúgy tényleg brutálisan rossz, a barátnőmnek antibiotikumot írt fel a dokija, amit szájon át kell szednie, én meg görcsölök itt ezzel a hülye kúppal:-/

2011. jún. 7. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: HA nagyon nem megy be, akkor szerintem ne erőltesd, nehogy megsérts magad. Kérj valami mást a dokitól.
2011. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen azt fogom tenni Semmi esetre nem erőltetem, csütörtökön megyek nst-re, és vizsgálatra, majd elmondom neki, hogy mi a kínom.

Addig meg hagyom a fenébe.

Csak gondoltam megkérdezem, hátha vannak itt nálam okosabbak, vagy olyanok akik jártak már így :-)

2011. jún. 7. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

én a gátmasszázzsal jártam így, hogy 1,5 hétig lazán be tudtam nyúlni 1,5 cm mélyre(itt kell ugyanis), és tegnap meg egyáltalán nem...valami akadályba ütköztem...most gondolkodom, hogy felmenjek-e az orvosomhoz, mikor megyek vissza a kenet eredményemért...


37+4hkm

2011. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak a teljesség kedvéért leírom mi volt. Azt mondta a doki, hogy lent van a méhem, és ezért fájdalmas a kúp felhelyezése.
2011. jún. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!