Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Szomolya...

Milyen orvos Dr. Szomolya Mihály Debrecenben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ajánlották de kíváncsi lennék további véleményekre.

26 hetes kismami


2009. márc. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár semmi személyes tapasztalatom nincs róla, de a barátnőm 3 gyermeket szült nála, és nagyon elégedett volt vele. Pedig ha ő valakivel elégedett, az nem semmi :-)
2009. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ!
2009. márc. 20. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem, de a volt kolleganőm szerint nagyon kedves, szeretetreméltó, gyengéd. :-) Legalábbis a kolleganőmnek ezek voltak a fő szempontok, mert neki ez volt a legfontosabb. Szakmailag nem tudom, ezt talán majd más leírja.
2009. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak ajánlani tudom neked Szomolya főorvost! Én két gyermekemet nála szültem és most a harmadik-negyedikkel (ugyanis ikrek:))is nála fogok szülni! Nagyon segítőkész, nyugodt, higgadt ember és nem utolsósorban nagyon gyengéden vizsgál! Bátran fordulj hozzá!

9 hetes kismami

2009. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!