Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jár valaki Dr. Czifra Imre...

Jár valaki Dr. Czifra Imre nőgyógyászhoz? Debrecenben praktizál. Milyen orvos?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül nála egy szülés?Mennyire lelkiismeretes orvos?Mennyit kér egy vizsgálatért?Várom a válaszaitokat!
2009. máj. 2. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos árakat nem tudok mondani, de én is gondolkodtam hogy hozzá megyek, mert van egy óriási előnye, hogy altatóorvosi szakvizsgája is van és adhat epidurális érzéstelenítést, ha úgy döntesz, nem kell külön anaesthesiologus hozzá. Nekem emberileg nagyon szimpatikus volt mikor pár éve ott jártam gyakorlaton.
2009. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Szia!

Nekem 2 húgomat is nála szülte anyukám, és csakis hozzá jár a mai napig is. Nagyon sokan dícsérik(kb:10 embert tudok a környezetemből aki hozzá jár)Van már magán szakrendelése is. Egyetlen hátránya: sokat kell rá várni.

Úgy tudom olyan 4-5 ezer forintot kér magánrendelésen.

2009. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

Szia.

Én már nagyon régen hozzá járok a magánrendelőjébe,5000ft ha semmi különöset nem csinál(pl: rákszűrés,ultrahang ezek valamivel több)Én csak ajánlani tudom,három hónapja szültem egy gyönyörű kisfiút,elég problémás volt a terhességem a végén már naponta hívott vizsgálatra.Nagyon lelkiismeretes,ha csak egy pici baj is felmerül ő nem megy el mellette,én nagyon kedvelem,de az biztos,hogy nagyon nehéz elérni,illetve rengeteget kell várni rá,éjjel nappal műt,szüleszt,de ez nem véletlen.

2009. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szia!Azóta én is hozzá járok,szerintem is nagyon jó orvos.A terhes vizsgálatokért is kb. 5000-et kért?És a vége felé amikor minden nap kellett fizetned,mennyit kért el?Vagy hogy működött?És a szülés mennyibe került?Tervezzük a babát,de nem siet,igaz csak 2 hónapja próbálkozunk.Ezért érdekel minden.2x voltam eddig nála.Köszönöm a választ,és gratulálok a babádhoz!
2009. okt. 27. 17:42
 5/26 anonim válasza:

Szia.

Ha terhes leszel,vagy nekem is előtte kellett vérvétel csináltatni,úgyis a klínikára küld,mert az nagyon sokba kerülne magánúton,mehetsz hozzá ultrahangra is ha terhes vagy,de nekem se csak a kötelező ultrahangok voltak,éppen ezért mivel biztositottak vagyunk a klínikán nem kell fizetni,ezért ő maga is oda fog küldeni.Én mivel nagyon sokszor jártam hozzá a klínikára kb minden harmadik találkozáskor adtam neki tízezret vagy ötezret.Ő nem fogja megmondani,hogy mennyit kér,én is megkérdeztem,azt mondta annyit ad mindenki amennyit akar,a magánrendelésének a tízszeresét szokták adni.Egyszer voltam nála terhesen a magánrendelőjébe,akkor az ultrahangért hétezret kért.Bármi kérdésed van,szivesen válaszolok akár a terhességgel kapcsolatban is,tényleg kitanultam mindent a kilenc hónap alatt.

2009. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ígérem még jelentkezem!:)
2009. okt. 28. 09:17
 7/26 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok!!!:D
2009. nov. 19. 16:41
 8/26 anonim válasza:
De jó gratulálok,szólj ha segíthetek.boldog babavárást.
2009. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szia.A kérdéseim ezek lennének: Mikor menjek az első vizsgálatra?És hova menjek?Sokan vannak nála?Mit vigyek magammal?

Előre is köszönöm a válaszod.:)


Üdv:Ildi

2009. nov. 20. 15:35
 10/26 anonim válasza:

Szia!

A kérdésed feltevésének időpontjából ítélve már biztosan van saját tapasztalatod az orvost illetően. Én csupán azért írok mert szeretném ha mások is olvasnák a véleményemet. Engem kb. 3 hete műtött , és a legemberibb orvos volt akivel a 47 évem alatt összehozott a "sors". Lelkiismeretes, gondos és törődő orvos volt, és ahogy tapasztaltam nem "csak" a pénz miatt, hanem azért mert alapból ilyen. A beteget betegként és nem "darabként" kezelte. Én továbbbra is hozzá fogok járni.

2010. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!