Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült dr. Koiss Róbert-nál...

Aki szült dr. Koiss Róbert-nál milyen volt? Az István-ban rendel

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála szültem 2009 januárjában az első kisfiamat. Most 30 hetes vagyok a 2. kisfiammal és őt is nála fogom megszülni.

Én nagyon elégedett voltam/vagyok vele!

Nálam úgy volt, hogy hétfőn reggel a ctg előtt megvizsgált, ekkor már 1 ujjnyira nyitva voltam, és mosolyogva közölte, hogy kedden este már mehetek is szülni hozzá. Hát, szerda reggel 7-re értünk be a kórházba. (6-kor folyt el a magzatvíz)

11-re teljesen kitágultam, jöttek a tolófájások, a baba viszont nem. Lényeg, végül császározni kellett. A műtét közben derült ki, hogy a fiam úgy összecsomózta a köldökzsinórt, hogy lerövidült a k.zsinór, és emiatt nem tudott kibújni, hiába is próbálkozott.

A szülés után többször bejött megnézni, kedves volt, figyelmeztetett, hogy mire figyeljek nagyon, stb.

Egyébként érdekes módon a szülés közben, amikor a szülésznőm vizsgált, azt bizony megéreztem, de amikor a doki nyúlt fel az sose fájt.

A császáros hegemet már akkor csodálták a nővérkék, és most már tényleg alig látszódik, a doki is mindig ellenőrzi a vizsgálatokon-és elégedett vele:)

Nem tudom mire vagy még kíváncsi, ha kérdésed van, írj!

Üdv,

Évi

2011. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor jött be hozzád, mikor beindult a szülés? végig ott volt? ja és a szülésnőd ő fogadott volt? ki volt? mennyibe kerül nála most egy szülés és a szülésnőnek? jaj, tudom sok a kérdés de köszönöm ha válaszolsz!!
2011. jún. 13. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

a szülésznőm Bőröndi Zsuzsa volt, ő is fogadott volt. Neki kellett telefonálni, mikor beindult a szülés. A kórházban megvizsgált, majd a szülőszobában találkoztam a dokival. Nem volt bent végig, de nagyon sokszor bejött, amikor hívtam, akkor is jött-szóltak neki. A szülésznő érthetően többet volt velem, de tényleg mindig hívta a dokit, mikor kellett-ő pedig jött. Már a szülés előtt és közben is szedtem homeos bogyókat a Zsuzsa javaslatára.

Te mikor szülsz nála?

2011. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
majd elvileg decemberben! de már totál kivagyok a gondolattol is! azért is választottam ezt a dokit mert nagyon kellemes- megnyugtató a hangja! és még idegesnek egyszer sem láttam - szóval tudtam hogy nekem Ő KELL! :), köszi hogy leírtál ennyi mindent!
2011. jún. 13. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó hallani, hogy vannak (léteznek) ilyen dokik is
2014. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még most is rendel ott?
2014. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En tavaly februarban szultem nala.es csak jot tudok mondani.ha meg esetleg vkinek aktualis a kerdes.vasarnap hajnali 5kor negyed ora alatt bent volt.velem szinte vegig bent volt.szulesznom nekem a csuros erzsike volt(parom nagy gyerkocei is naluk szulettek igy ot valasztottuk)
2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!