Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyucik!...

Császárral szült anyucik! Meddig fájt a vágás szülés után?

Figyelt kérdés

Két hete császároztak, a külső varrat elég szépen gyógyul, de érzem, hogy a belsővel valami gond lehet, vagy egyszerűen csak gyulladt még, mert kidomborodik, kidagad, és fájdogál is. Mondjuk ma megemeltem magam, de napok óta érzem, hogy be van belül gyulladva. Nektek is így volt, vagy dokihoz kellene mennem? Remélem nem szakadt fel a belső varrat, és nem azért duzzadt!

Szóval sokáig fogom még érezni?


2011. jún. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem emlékszem ilyen részletesen, csak arra, hogy sokáig fájt. De szerintem ha nem vagy nyugodt, nézesd meg inkább!

Bocsi, hogy nem voltam hasznos :)

2011. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hét után szinte semmi bajom nem volt!De ha úgy érzed,hogy valami nem stimmel,szerintem menj dokihoz...
2011. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sumergo ***** válasza:
Még szülés előtt állok, de azt javaslom nézesd meg! Én ezt tenném mindenképp!
2011. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két héttel a műtét után még nekem is nagyon sokszor fájt. Sőt hónapokkal utána is előfordult, ha nagyon megerőltettem magam napközben, hogy estére elkezdett sajogni.

Szerintem ez még természetes fájdalom, de hogy megnyugodj, inkább menj el orvoshoz, vagy kezdetnek csak hívd fel, hogy mit érzel, és ha úgy látja behív, és megnézi minden rendben van-e.

2011. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy évvel ezelőtt szültem császárral, de mintha tegnap lett volna....


Nekem a két oldalon dagadt ki egy kicsit, meg semmit sem éreztem. Lázad, hőemelkedésed nincsen?

4-5 nap után már nem fájt semmim, a hegem szinte teljesen eltűnt. Frontot éreztem, de mára már azt sem.

Hívd fel a dokid, és kérdezz rá!

2011. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy a hegem fáj, de aztán rájöttem, hogy az fájt, ahogy visszahúzódtak a szalagok, izmok meg minden. Császár után 2-3 héttel meg is jelentek a csíkjaim, a visszahúzódás következményeként. Úgyhogy én is azt hittem a seb fáj, de nem. Amúgy mást nem éreztem, viszont azóta is érzem a frontokat a vágásnál!

Ha aggaszt a dolog, akkor kérdezz rá egy dokinál!

2011. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!