Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2hónappal császáros szülés...

2hónappal császáros szülés után, normális ha még mindig a vágás fölött kb 5cm-nyi részen érzéketlen a bőröm? Ez meddig marad így?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, több idő kell a regenerálódáshoz. ne aggódj feleslegesen, helyre fog jönni.
2011. jún. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 éve szültem. A vágás helyénél még mindig nem az igazi, és nem is lesz az. De csökkent a terület, ahol érzéketlen, de nem emlékszem pontosan mikor. Ne aggódj, sok idő.
2011. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is érzéketlen ott.Lehet,hogy helyrejön,nem tudom biztosan,mert mikor a lábamat műtötték,fél tenyérnyi területen érzéketlen volt,de 6 hónap múlva helyrejött,már érzem azt a területet.Viszont a családomban van,akinek a hasi műtét után érzéketlen maradt az a terület.2 éve műtötték,de nem érzi azt a területet.


Mondjuk engem is zavar,olyan furcsa érzés.Remélem helyrejön!

2011. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél évig volt így.Teljesen normális,ne aggódj.
2011. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uuh jó sok idő! De legalább nem csak nekem ilyen. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 6. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
16 hónapja szültem, még nem az igazi, de nagyon sokáig érzéketlen volt. Már megszoktam, nem tudnám megmondani, medig volt teljesen érzéketlen, de szerintem 8-10 hónapig biztos.
2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:( köszönöm!
2011. jún. 9. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!