Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás előtt kaptál helyi...

Gátvarrás előtt kaptál helyi érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valaki egyáltalán nem kapott, nehezen tudom elképzelni, de ki tudja, magyar egészségügy... nem vet veti fel a kórházakat a pénz, de ez azért durva.
2011. jún. 16. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

èn kaptam, szerintem mindenki kap csak lehet nem úgy hat.


nekem fogorvosnál volt olyan hogy második csillapító hatott csak.

2011. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kaptam, de meg is mondta a doki, hogy nem fog mindenhol elzsibbadni. Ne kérdezd, miért, nem értek hozzá. :) És tényleg, egy kis helyen éreztem, de az sem volt annyira vészes.
2011. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem se hatott úgy ahogy kellett volna, ott sziszegtem, meg feszengtem. El se tudom képzelni, ha valaki nem kap, úgy nem is tud dolgozni normálisan az orvos.

Remélem, hogy aki mesélte a sztorit, csak nem emlékszik rá, de neki is adtak. Egyébként elég siralmas lenne, hogy így megy.

2011. jún. 16. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki kap. De mivel a szövetek duzzadtak, ödémásak, íyg nem tud mindenhol egyenletesen felszívódni, és az egyéni érzékenység is más. A második gyereknél engem elbódítottak, de akkor is kaptam érzéstelenítőt is, hogy utána ne fájjon.
2011. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én is már kaptam több alkalommal. Balesetek, stb-ből kifolyólag. Van, hogy semmit se érzek, van, hogy nagy adag mellett is fáj.
2011. jún. 16. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam gátvarrás előtt érzéstelenítést.Mivel volt epidurálisom,és úgy gondolták,hogy az még hat.Éreztem mindent.Nem volt elviselhetetlen,de nem is volt kellemes,ahogy haladtak kifelé.
2011. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kaptam :) Egyébként is fájdalomcsillapítás nélkül szültem.


3 rétegben varrt a doki és a belső hüvelyi kész volt, a középső már félig mikor eszébe jutott a szülésznőnek, hogy elfelejtették.


Megkérdezték kérek-e, mert még lenne egy külső, felszíni, de mondtam nem, most már csináljuk meg gyorsan, vár a babám. :)


Tovább tartott a stoppolás mint a szülés. Egyébként is nekem nagyon magas a fájdalomküszöböm, így csak azt éreztem, hogy néha feszül ahogy meghúzta a cérnát. Végig beszélgettünk, meg egyfolytában sietették szegényt. Aznap front volt és rengetegen szültünk futószalagon...hála égnek én voltam az első :D Gyorsan letudtam.

2011. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem nem, mert azt mondta a doki hogy megnézzük hat-e még anyira az eda hogy kibírom, és végül is kibírtam, szóval azt hiszem nem. De az is lehet, hogy felszisszentem és adott egy szurit, már nem emlékszem :/
2011. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam, csak a szurkálást éreztem, vártak pár percet, aztán elkezdték. Sokáig nem éreztem semmit, aztán a vége felé már sziszegtem. Lehet, hogy már ment ki a hatása, mert anyum szerint nagyon sokáig pepecselt a doki, én nem tudom, totál nem érzékeltem az időt.
2011. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!