Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, mit tud a váci kórház...

Ki, mit tud a váci kórház szülészetéről? Paraszolvencia ellenes vagyok. Ki szült ott"ingyen"fogadott orvos nélkül? Így is adtak érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én! Pont két hónapja született a kicsi fiam, nem volt fogadott orvosom, viszont szülésznőt fogadtunk, és nagyon örülök, hogy így döntöttünk, nagyon sokat jelentett. Mindenesetre az ügyeletes orvos is remekül ellátott, nagyon meg voltam vele elégedve. Érzéstelenítés alatt pedig, ha epidurálist értesz, azt előre kell kérni aneszteziológustól, szüléskor már nem lehet. És ez esetben akkor (szerintem) fizetni kell az anesztesnek, mert külön miattad megy be. Hány hetes vagy?
2011. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még csak 10 de már mindenre előre fel akarok készülni.Olvastam hogy aneszteziológus hiányban szenvednek.Előre be kell telefonálnom a kórházba hogy kb melyik nap szülök?Első babám.Semmit nem tudok:)
2011. márc. 17. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az anesztes dolgot személyesen kell megbeszélned, és a 30. hét környékén ráérsz. Meg nem is kötelező, simán ki lehet bírni nélküle is!
2011. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon félek a fájdalomtól.12éve sportolok(kondizok) és félek hogy elég kötöttek az izmaim.
2011. márc. 18. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen múlik. Járj el kismamatornára! Nagyon sokat segít, tényleg. Főként a légzéstechnika elsajátítása a fontos. A kitartásod sportoló lévén megvan, a légzéstechnikával együtt pedig szépen fel leszel vértezve! :)
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nálam a kismama torna ki fog maradni.Max otthon csinálom mert a 8ik hónapig napi 10h-t dolgozok.
2011. márc. 21. 10:34
 7/7 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok.Vácon szültem,"ingyen" is megkaptam a tökéletes ellátást.
2012. jan. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!