Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitol fajhat es erzekeny a...

Mitol fajhat es erzekeny a csiklo terhesseg vegen?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok. 2-3 napja faj es erzekeny a csiklom meg nagyon eros, vizes (feheres) folyasom van, ez jelentheti a szules kozeledtet? fertozem biztos nincs mert mult heten voltam kivizsgalason, a doki mindent rendben talalt de akkor meg nem volt ilyen folyas es fajdalom. Meg neha olyan erzesem van mintha vmi csiklandozna belul a huvelyem.
2011. jún. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a dokid,hogy kell -e valami miatt aggódnod.
2011. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, el kéne szaladnod vizsgálatra, az a vizes folyás nehogy magzatvíz szivárgás legyen. Mondjuk a csiklót az nem bántja, de lehet lent minden érzékenyebb. Vagy nehogy tényleg fertőzés legyen, az hamar viszketni kezd az ember mindenhol egy gombától, és folyást is okozhat. Ha viszketni is kezdesz, akkor ez a valószínűbb. Azért beszélj a dokival. Könnyű szülést.
2011. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!