Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után, ha minden...

Császár után, ha minden rendben, mennyi idővel lehet menni a Balatonba, vagy strandra, wellness fürdőbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hétnél előbb semmiképpen, mivel fertőzésveszélyes. Utána ha nem vérzel, mehetsz ahová akarsz. :-) Én sajna több, mint 2 hónapig véreztem utána. :-S
2011. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy rámegy az egész nyár... :(

Kb a vérzés végét kell megvárni?

2011. jún. 22. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
igen sajna, nem a leghigiénikusabb tampont használni :(
2011. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a hasfalon keresztül vették ki a babát, a gyerekágyas folyás ugyan úgy meglesz, plusz a hasi heg is.

Nem véletlen az a hat hét pihi.

Nem csak azt kell megvárni, hogy elmúljon a vérzés, rendesen záródjon odabent minden...

Ezzel is számolni kell, amikor az ember babát vállal.

Nekem a 2009es nyaram volt "tropa", mert a fél nyaram dunsztban töltöttem.

Meg hová tennéd az újszülötett, amíg a strandon vagy?

2011. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ennyire nem gondoltam ám át. :) A heg miatt kérdeztem én is, hogy mikor lehet.

De mondjuk ha a Balatonon vagyunk, akkor míg egyet mártózok, addig alhat apa mellett az árnyékban :)

2011. jún. 22. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk Balatonra aug végén,akkor lesz 6-7hetes(legalábbis remélem) a babánk."hova teszed a babád?"

Gondolom ő sem kettesben a babával megy nyaralni,gondolom náluk is lsz,aki odafigyel egy picit a babyre.:-)

2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az árnyékban 400fok miatt kérdezem, hogy hová teszi a kicsit.

Igaz én egy 1évessel voltam a balcsin terhesen a tesóval... Nem egyszerű:D Nagyon picivel ismerős volt(3hónapossal), nem sokat ment pancsolni, örült, hogy van.


De bátraké a szerencse:D

2011. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát figyu, panelban lakunk, a 4.en, ami a teteje. :S Szóval nekünk az árnyékban 400 fok már majdnem pulcsis idő :)

Muszáj így kimozdulni, ez nem kérdés, meg ugye ott a 4 éves is, neki nem mondhatom egész nyáron, hogy szoba...

Ha nem fürödhetek, akkor nem, csak már úgy hiányzik, hogy lassan egy éve nem emeltem fel, nem birkóztunk mióta terhes vagyok. Jó lett volna, ha egyet-egyet én is tudok vele pancsizni.

2011. jún. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!