Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van fogadott dokim de mégsem...

Van fogadott dokim de mégsem nála szeretnék szülni 37 hetes vagyok. Az utóbbi időben nem igazán voltam megelégedve vele. De a kórház ugyanaz marad. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mármint neki kell vinni a ctg eredményt meg mindent és nem tudom hogy hova megy az akinek nincs dokija
2009. márc. 25. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is mondd meg neki, hogy nem akarsz fogadott dokit.

Akinek nincs választott orvosa, az ahhoz kerül aki épp bent van. Tehát előfordulhat, hogy mégis ehhez a dokihoz kerülsz. Ha van más orvos is bent, akkor természetesen kérheted, hogy adjon át annak, mert nem bízol meg benne.

2009. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az sztk-ban van vagy 5 doki. Ők rendelnek a terhesrendelésen is. Én bementem ahhoz, akit egy barátnőm ajánlott. Ő tényleg rendes volt, ezért mindig hozzá mentem vizsgálatokra.Mivel sztk, ezért nem kell fizetni az orvosnak, de ha szimpi és van magánrendelője, oda is lehet menni, persze pénzért. Ultrahangra, ctg-re a kórházba kellett mennem, mert ezeket a vizsgálatokat ott végezték. Aztán az éppen ügyeletes dokinál szültem, de ez sem volt probléma, mert 3x láttam és nem éreztette velem, hogy csak kötelességből lát el.
2009. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönd meg neki az eddigi segítségét, ugyanakkor mondd el neki, hogy szüléshez nem szeretnél fogadott orvost. Ha értetlenkedik, akkor hivatkozz arra, hogy biztosan minden orvos maximális tudással van a szülőszobán és ezt te elégségesnek tartod. Vagy hivatkozz anyagiakra. Ahogy gondolod. Szép szülést.
2009. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Énis épp igy voltam mint te. Nem kell visszamenned a régi dokidhoz!!!!!!!!! Semmit nem kell vele megbeszélned és mentegetőznöd sem kell. Én kiválasztottam egy másik orvost és legközelebb már hozzá mentem tanácsadásra és neki mondtam el, hogy szeretnék ezután hozzá járni, mert nem voltam megelégedve az előző dokimmal és ő átkérte a papírjaimat, leleteimet és kész. Csak válassz egy másik dokit és hozzá menj legközelebb!
2009. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!