Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik ezt nem tudják?...

Kismamák akik ezt nem tudják? én nem tudtam és majdnem pórul jártam. Magzatvíz elfolyás?

Figyelt kérdés

Na szóval gondolom sokan tudtok róla, de aki mégsem leírom, ha elfolyik a magzatvuzetek, lehetőleg azonnal kórház és ne járkáljatok után.És ezt én nem tudtam,szóval még hazaért a férjem pakoásztam össze stb,ésa doki mondta hogy nem volt lenne teljesen a pici feje, akár előrecsúszhatott volna a magzatzsinór, és...

Na szóvalaki tudta bocsi hogy írtam, de aki nem az fogadja meg:)


2011. júl. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfolyik a magzatvíz az a lényeg, hogy minél hamarabb függőlegesbe kerülj, szóval ne járkálj meg ilyesmi sokáig. Autóba is hátra kell dönteni az ülést a kórházba vezető úton, épp az általad írt okok miatt. Kórházban orvosok közt már persze lehet sétálgatni, de addig nem nagyon kell.

Ezt azért illene minden orvosnak elmondani a páciensének.

2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízszintesbe kerülj...már nem vagyok észnél teljesen :D
2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező


Pedig majdnem minden babás könyvben benne van, ha elfolyik a magzatvíz, irány a kórház.

Nem akkor kezdünk el pakolni, borotválkozni, sminkelni stb....

Irány a kórház, vagy hívjuk a mentőket!


Nekem fájás nélkül folyt el a magzatvizem itthon. 16 perc múlva a mentőben már meg is szültem.

Tehát ezzel nagyon nem szabad szórakozni.

2011. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ez nektek egyértelmű, sajnos nekem nem volt az!

Remélem mindenkinek az, de ha mégsem akkor mostmáraz lesz:)

2011. júl. 1. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is otthon folyt el a magzatvizem, a 38. héten, de mi pont indultunk volna egy ctg-re, mert furcsán fájt egész nap a derekam, gondoltam menjünk be, biztos, ami biztos alapon.

Minden motyó a kocsiban, tényleg csak én hiányoztam, amikor jött az özönvíz...

Nem nagyon értem azokat a kismamákat, akik utolsó pillanatra hagyják az összecsomagolást, meg a jaj, még ezt megcsinálom...

2011. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nekem hasznos volt. Nekem fogadott szülésznőm volt és azt mondta, hogy ha elfolyik, nem kell egyből rohanni. Ezek szerint felelőtlen volt, egyébként nyakán a köldökzsinórral született, de nem volt belőle baj
2011. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csillll ***** válasza:
Nekem is elfolyt, így utaztam kb. 45 km-t a kocsiban. Nem döntöttem le az ülést. Utólag örülök, hogy semmi gond nem lett:) Jó, hogy van olyan ember, aki felakarja hívni mások figyelmét ilyenekre:)
2011. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre csúszhatott volna... Sok mindenre lehet mondani, hogy megtörténhetett VOLNA, de ezzel csak beleverik az ideget az emberbe :( Amikor orvostanhallgató koromban mentőztem, szállítottunk olyan kismamát, akinek előreesett a köldökzsinórja, de mellkas-térdi helyzetben (a gravitáció csökkenti a zsinórra nehezedő nyomást). Szerencsére nagyon ritka az ilyen szövődmény.
2011. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!