Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hetekkel...

Császármetszés után hetekkel vérzés és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
5 hete szültem és tegnap óta erősebb piros vérzést tapasztaltam, kb 4-5 napja pedig fáj az alhasam. Az előző császárnál nem tapasztaltam ilyet, ezért aki átesett ezen kérem írja meg.
2011. júl. 4. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem sima szülésnél a 8 héten vissza jött a vérzésem mintha friss vér lett volna, de elmúlt. Inkább nézz egy ultra hangot.
2011. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

Lehet, hogy megjött.

De az sem ritka, ha a vérzés visszatér, erősödik.

Az első 6 hétben bármi lehet, de pl. nekem 10 hétig volt vérzés császár után. Egyszer enyhébb lett, egyszer erősödött.

Ha fájdalmad is van, akkor irány a doki!

2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt túl erős, aztán el is múlt. Egy hét múlva elöntött, de nagyon durván. Nem tudtam sehova menni, egy betét fél óra volt kb. Nagy alvadt vér darabok is távoztak, de igazán nagyok! A doki szerint ez normális, el is múlt utána.
2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!