Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. császármetszés után 3héttel...

2. császármetszés után 3héttel ma eléggé érzékeny újra a sebem. Baj lehet? Meg olyan mintha izomlázam lenne, mármint hasizom. Mintha 200felülést csináltam volna. Pedig egyet se.

Figyelt kérdés
az időjárást érzem talán?remélem nincs semmi baj, nagyon aggódom.
2011. okt. 26. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elég erős fájdalom kb. 2-3 héttel a műtét után,1-2 napig tartott,azután elmúlt.Olyasmi érzés volt,mintha meghúzódott volna a hasam.Megnyugtatót csak a dokid tudna mondani.Én is elmentem volna,de addigra elmúlt így csak a 6 hetes kontrollon voltam.Nem volt semmi probléma.
2011. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3.5 hete szültem és nekem is fáj. Tegnap fájdalomcsillapítót is be kellett vennem.
2011. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és olyan szokott lenni, hogy néha keményebbnek érzitek azt a területet?
2011. okt. 27. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem a sebemnél keményebb, hanem feljebb.
2011. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:nekem is a seb felett,kicsit oldalra volt egy dudor.Olyasmi érzés volt,mintha egy izomcsomó lenne.Izomláz szerű fájdalmat éreztem(elég erőset),majd ahogy ez megszűnt eltűnt a dudor is.Ha holnapra nem múlik,vagy erősödik szerintem menj feltétlenül el az orvosodhoz.
2011. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, és mindenkinek jobbulást.


ma voltam orvosnál, azt mondta ez a gyógyulással együtt jár, hol jobban hol kevésbé érezhetem.

meg is vizsgált ,minden rendben.

2011. okt. 28. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A császárnál nem csak a bőrön látható vágást ejtik, hanem van "belső" seb is, ami kicsit feljebb esik, nekem az volt sokáig érzékeny a jobb oldalamon. Megerőltetésre, sok hajlongásra, cipekedés után, vagy extrém kimerültségre egyértelműen romlott, jobban fájt. De olyan apróságnak tűnő dolog, mint egy pár napos székrekedés is tudott az első évben olyan fájdalmat okozni, mintha szétszakadni készülne a seb. Komplikációmentesen gyógyultam, de ezzel együtt is jó 8 hónap után tudtam először bringázni, viszont rendszeresen elliptikus trénerezni, vagy olyan mozgást végezni ami nagyobb rázkódással jár meg csak jó 2 évvel a műtét után.
2022. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!