Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájásokat egészen pontosan...

A fájásokat egészen pontosan hogyan kell mérni? Már annyi variációt hallottam, valaki leírná nekem a hivatalosat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kell mérni,hogy hány percenként jönnek a fájások.Ha vége van egy fájásnak,akkor nézed az órát és azt az időt írod fel,hogy hány perc telt el a következő fájásig.
2011. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a fájások kezdeténél néztem az órát.
2011. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fájás kezdetétől következő fájás kezdetéig mérünk.
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy öt-tíz stb perces fájás, úgy értjük, hogy két fájás kezdete közt mennyi idő telik el. és van maga a fájás hossza amit a kezdődő kis feszüléstől a teljes lecsengésig kell mérni. nekem azt mondták, hogy akkor menjünk be, ha az előbbi öt percnél rövidebbm utóbbi pedig egy percnél hosszabb. így is tettünk és még több óránk maradt hátra
2011. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!