Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeós bogyókat (Cimicifuga,...

Homeós bogyókat (Cimicifuga, Caulophyllum, anrnica), ki hogy szedte, melyik higításból a 36. héttől? Annyi variációt olvastam, hogy már nem tudok kiigazodni.

Figyelt kérdés
Esteleg aki már szült, annak segítette-e?
2009. ápr. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem igy kellett szednem szülésznő mondta igy.. 37. hét hétközap cimicifuga, vasárnap arnica. 38.hét hétköznap caullophyllum, vasárnap arnica. 39 hét hétköznap ha van már josló fájás akkor caullophyllum, ha nincs akkor cimicifuga. vasárnap arnica. napi 5 golyó. szűlésfelkészitő tanfolyamon mondták, hogy igy kell. plusz málnalevél tea. Szülés megindulása esetén arnica 5 golyó, kitolási szak kezdetén és szülés után is arnica 5-5 golyó.Én a 37 hét péntekjén kezdtem el szedni, meg inni és hétfőn már meg is lett a babám. 10 centire kitágultam, anélkül, hogy fájásaim lettek volna. egyedül a derekam fájt. könnyű szülést.
2009. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 5CH-t kellett nekem szednem. Szülés közben is, 20 percenként felválltva. Egy óra alatt max-ra kitágultam tőlük. Neked is gyors szülést!
2009. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 napig felváltva egyik nap reggel 5 golyó Caulophyllum 5 ch, másik nap reggel 5 golyó Cimicifuga 5 ch a 7. napon reggel 5 golyó Arnica 9ch + málnalevél tea. De a szülésre 30-ast kell bevinnem ezekből.
2009. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!