Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előzetes császár után szabad...

Előzetes császár után szabad a 2. szülés előtt homeos bogyókat szedni, vagy málnalevél teát inni?

Figyelt kérdés

Császár volt az első szülésem épp ma két és fél évvel ezelőtt,és elgondolkodtam rajta,h ki kellene próbálni a homeos bogyókat,vagy a málnalevél-teát (előzőleg nem tágultam,ezért lett császár).

Szabad a császárra tekintettel ilyenek fogyasztani?

Nektek van tapasztalatotok ezekben?

Köszi minden normális választ.

36+3 hkm


2011. febr. 20. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem válaszolok, de hasonló helyzetben vagyok én is,és érdekelnének a válaszok.
2011. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze,semmi baj,várjuk együtt a válaszokat... Csak kapunk egy-kettőt... :)

Neked mennyi idő lesz a két szülés között? Te is bizakodsz a hüvelyi szülésben? Nekem a doki azt mondta,h a kórházban,ahol szülök,ott 95% az első császár után,h a 2. is az,nem nagyon engedélyezik a sima szülést. (Érdekes,mert mikor szültem,a mellettem lévő ágyon fekvő anyuka pont két évvel a császár után szült természetesen...). Na mindegy,majd kiderül...

2011. febr. 20. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem homeopátiás bogyókat szedhettek az biztosan nem árt de azért én az orvossal konzultálnék!Én szedtem de már nem tudom mi volt a neve 5 éve szültem mégis császárral mert nem tágultam 16 óra alatt semmit!Most tervezzük a következő babát én is sima szülést szeretnék legközelebb!

2011. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Csütörtökön megyek a dokihoz,megkérdezem,de amennyire nem javasolja a sima szülést,h megpróbáljam,így nem sok reményt látok rá,h esetleg rábólint akármilyen bogyókra,teára... :S

Pedig a két és fél év nem kevés idő szerintem,h ne lehessen megpróbálni a hüvelyit.

De ha nem,hát nem...

2011. febr. 20. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia a második válaszoló vagyok majd írd meg mit mondott a doki!Miért nem engedi a sima szülést?
2011. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Megkérdezem majd,de nem fog rá konkrétan válaszolni,mert szinte minden vizsgálatkor beszélünk róla.Amit eddig kivettem a hozzáállásából,az az volt,h a hegszétválás kockázata miatt nem javasolja.Pedig ma nézték,és vastag a hegem,de még nem írtak ki császárra.Hátha beindul magától majd....

Azért rákérdezek,és írok,ha mond vmi konkrétat.

Szia

2011. febr. 22. 22:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó rendben várom hogy mit fog mondani.

Szia

2011. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!


14mm-re mérte a hegem,és még ígysem engedélyezi a hüvelyi szülést, annyit mondott,mikor rákérdeztem,h ezt el kell e könyvelni mostmár magamba,h lehet jövőhéten kiveszik a babát,azt mondta,h 99%-ba készüljek rá. Hazafele "beszéltem" a leányzómmal,h ha gondolja,induljon meg lassan,hátha elkerüljük a műtétet... :SS

De ha nem javasolja a doki,akkor nem erőltetem,fontosabb az egészség,mint a kockáztatás.

Homeós dolgot elfelejtettem megkérdezni,itthon jutott eszembe. :SS

Szóval kiírnak császárra,aztán meglátjuk mit hoz a sors.

Remélem neked több esélyt ad majd a doki.

Szép estét.Szia

2011. febr. 24. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj nemsokára lesz egy gyönyörű és egészséges babád nem az a fontos milyen úton születik hanem hogy egészséges most már kezdj így hozzá állni a dolgokhoz !Boldog baba várást!

2011. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma is voltam ctg-n,és egy progis császáros anyukával voltam egy szobába,beszélgettünk,h kedden császározzák,fél,én is,de jobb lesz,stb,mint az ismeretlen... Azóta egész nap az jár a fejemben,h ha már ki fognak írni,akkor mikor,mert már túl lennék rajta....

De hagy hízzon még a babóca,úgyis kijön nemsokára.. :))

2011. febr. 25. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!