Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt semmi problémám...

Szülés előtt semmi problémám nem volt a wc-re járással, de azóta szörnyű.2-3 naponta tudok csak menni, akkor is kínlódások árán. Ez összefüggésben lehet a szüléssel? Nem étkezem másképpen.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal. Én szülés után egy hétig nem tudtam WC-ni, már azt hittem orvoshoz kell menni, mert semmi nem segített. Aztán egy hét után sikerült, de olyan erőlködések árán, hogy azt hittem mégegyszer megszülök. Aztán hónapokig küszködtem székrekedéssel, pedig a szoptatás miatt is rengeteget ittam, sok gyümit ettem, mégis én is csak két-három naponta tudtam menni WC-re. Most állt helyre pár hete, de kb. 2-3 hónapig szenvedtem én is. Ajánlom a hashajtó lekvárt, az valamennyire segített.
2009. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos normális... Én szülés után négy napig nem voltam nagywc-n, de utána is szenvedtem kb öt hétig. Átlagosan hetente kétszer sikerült, akkor is nehezen, pedig sokat ittam és mindent kipróbáltam, ami a tejemet nem bántotta. Akkor változtattam, elhagytam minden formában a kenyeret, a lisztes dolgokat és sok gyümölcsöt, zöldséget, salátafélét ettem. Egy hét alatt rendbe jöttem, még az aranyerem is elmúlt. Négy hónapja szültem, azóta is jó, de kenyeret még mindig ritkán eszem, hetente kb egyszer.
2009. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így volt. Pár nap, esetleg 1-2 hét, amíg ilyen szenvedős, utána már könnyebb. Ilyenkor szerintem az ember önkéntelenül is félti a gátsebét, én nem mert nyomni a wc-n, féltem, hogy felszakad (bocsánat, de így van). Igyál rengeteg folyadékot, egyél sok rostban gazdag ételt, sok gyümölcsöt, biztosan ezek segítenek. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!