Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta (6 hete) hirtelen...

Szülés óta (6 hete) hirtelen száraz torok, hirtelen köhögésroham? Másnak nincs ilyen? Nincs esetleg összefüggés, pl tejserkentő tea miatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a kettő között.
2011. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet,h allergiás vagy rá, próbáld ki, hogy abbahagyod pár napra. szerintem vmilyen allergia lehet.
2011. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóval értek egyet, és a Fitolac teára tuti, hogy allergiás voltam - kb két napig ittam, azalatt majdnem megfulladtam. Előtte a HIPPET ittam, imádtam, azóta már a Laktoherbet is megkóstoltam, és attól se volt semmi bajom.
2011. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet allergia.

Én a gyógyteák közül sokat nem tudok meginnni, mert egy kis idő múlva kiszárad a szám, torkom és köhögni kezdek. Olyankor nem segít a sima víz, csak valami édes lötty, hogy elmúljon a szárazság.

Szüneteltesd a teát pár napig!

2011. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval lehetséges! Nem tudtam másra gondolni, az hogy a kórházban összeszedtem 6 hete valami kórságot, az már túl morbidnak tűnt. És a megfázáshoz semmi köze..

Köszönöm a megerősítéseket, hasonló tapasztalatokat.

2011. júl. 8. 16:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, a Laktoherb alatt nem volt ilyen, de a Mecsek és a DM-es Mamalove tartalmaz valami gyógynövényt, ami gyanús.. Majd utánanézek, melyikben mi van.
2011. júl. 8. 16:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindnek ott van a leírásában mellékhatásként esetleges egyéni allergia (légutak, bőr).
2011. júl. 8. 17:07
 8/8 Effy Lizbeth válasza:
Én nem iszom ilyesmit mégis szokott ilyen rohamom lenni
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!