Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés után rögtön elkezde...

Aki szülés után rögtön elkezdett tejserkentő teát inni, annak ez hogy ment a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Apa vitte be elkészítve a teát a kórházba, vagy hogy főztétek meg?
2010. márc. 10. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, apa forralt egy liter vizet, abba belógatott 4 filternyi teát. Áttöltötte egy ásványvizes palackba és minden nap hozott egyet. Ott nem tudtam volna főzni. Viszont vigyázz vele, mert sok gyereknél hasfájást okoz. Nekem mind a kettőnél a laktoherb tea azt okozott, viszont a görögszénamag-kecskeruta tea nem.
2010. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem is párom behozta. bár ne tette volna!! ugyanis előbb elkezdtem inni, mint hogy beindult volna a tejem, igy szép kis mell gyulladást kaptam. amikor a védőnő kézzel kifejte a csomókat... jobban fájt mint a szülés!! szóval kérdezd ki erről alaposan a védőnődet még mielőtt elkezdenéd inni!! :)


Ági

2010. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hű, köszönöm a figyelmeztetéseket! Most már nagyon meggondolom, hogy igyak-e belőle!
2010. márc. 10. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:

nem ijesztgetni akartalak!! :) csak nem szeretném, ha más ez miatt úgy járna mint én!! :) legközelebb alaposan kifaggatom a védőnőt!! első szülésnél ez nem igazán jutott eszembe...


Ági

2010. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem inni mielőtt beindult volna, de semmi bajom nem lett. Ez alkati kérdés.

Az első nap apa hozta be, de ha van vízforralód és termoszod akkor magad is csinálhatod. Mi így csináltuk és egyszerűbb volt.

2010. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is az első naptól kezdve ittam, de nagyon híg, 2l-be egy filteres teát. Apa hozta be, napi 2l -t. nekem nem lett bajom tőle, de ezt tényleg lehet, hogy alkat függő. Én utána nem sokáig ittam, mert volt elég tejem,. csak akkor csináltam egy-egy bögrét, amikor úgy éreztem, hogy kevesebb, de 2 hós korától egyáltalán nem ittam. most is szoptatom, 9 hós.
2010. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam első naptől kezdve. Apa hozta be ásványvizes flakonban!
2010. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm szépen a válaszokat!
2010. márc. 10. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem segitett a 2. babánál, az elsőnél nem indult be, sőt csak szenvedtünk vele aztán el is apadt rögtön. A 2.-nál mindjárt elkezdtem inni és hamar beindult. Én HIpp granulátos teát vittem be azt csak csapi vizzel csináltam meg.
2010. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!