Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nem jön a szexuáli...

Szülés után nem jön a szexuális vágy?

Figyelt kérdés

3 hete, természetes úton szűltem meg kislányomat (első baba) , az a problémám, hogy abszolút nem érzek vágyanr a szexre, pedig lassan lejár a 6 hét, és én úgy bíztam benn, hogy minden visszaáll a régi kerékvágásba, ugyanis a terhesség alatt egyáltalán nem kívántama szexet, félidőtől nem is voltunk együtt a párommal... :( erre most sem érzek semmi affinitást hozzá, ráadásul a gátseb miatt is aggódom. Valaki járt hasonló cipőben? Mikor redeződtek a dolgok?

Köszönöm!


2011. júl. 11. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig még van három hét. Ilyenkor egy világ. Nem véletlen, hogy nem a szexre, hanem a babára vagy hangolódva, jól vagyunk mi kitalálva:))). Lehet, hogy nem is hat hét lesz, hanem két vagy három hónap, de visszatér az étvágy:) Amúgy nálunk nem volt ugyanolyan, egy jó darabig, aztán meg sokkal jobb lett:D
2011. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy vagyok mint te és már 5 és fél hét telt el :-(
2011. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk már 8hét telt el. Én kielégítem a férjem, de a szerelmeskedést nem akarom.
2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok.Pedig már lassan 7 hét telt el,de semmi vágyam nincs rá.Nagyon sajnálom,a férjem szempontjából,de nem megy.Néha én is kielégítem,de nekem nincs kedvem hozzá.Meg hát azóta is vérzek,szóval nem is igazán lenne jó.
2011. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Niktoon ***** válasza:
Első babám után 6 hónapig nem volt semmi szexuális étvágyam, szegény férjem ezt meg is szenvedte rendesen! Most ismét babát várok, de remélem nem lesz megint ilyen rossz a helyzet.
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül a problémámmal, pedigkezdtem elkeseredni, mert sok helyen azt olvasom, hogy már 2-3 hét után milyen jókat szexelnek, azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :( Igazából még csak eszembe sem jut a szex, kislányom iszonyú hasfájós, így elég nehezen telnek a napjaink...
2011. júl. 12. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2,5 éve szültem és kb a szülés utáni 4-5-ik héttől mindig szoptatás közben kaptam hozzá kedvet :) Most a 30-ik hétben vagyok, kiváncsi leszek most hogy alakul majd :)
2011. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem szülés után rögtön lett volna hozzá kedvem,persze kivártuk a 6 hetet,de nagyon nehéz volt.Szerintem neked is megjön hozzá a kedved,lehet fáradt vagy nagyon.Nekem rengeteg segítségem volt,talán ezért is volt időm "másra" is gondolni.:))
2011. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!