Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2-s női klinikán dolgozó...

0812 kérdése:

A 2-s női klinikán dolgozó Vaszil Edit szülésznőről véleménye van valakinek, szült nála valaki mostanában? 37hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:32
 1/2 anonim válasza:
Szia! Te is nála fogsz szülni? Ki lesz az orvosod?! Én Editnél szültem kb egy éve és dr Ács Nándornál! Csak jókat tudok róluk mondani! Epidurális érzéstelenítéssel, és gátvágás nélkül szültem!
2011. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Igen van! Nagyon aranyos, engem megnyugtatott a jelenléte! Az orvosom Dr Lintner Balázs volt! A választott szülésznőm elutazott és ő adott át az Editnek! Az osztályon mutatott be minket egymásnak, már ott nagyon szimpatikus és segítőkész volt! Az orvosom is csak jókat mondott róla! Sajnos a császár lett, mert túl nagy volt a baba, de az élményeim fantasztikusak! Következőre is szeretnék náluk szűlni!
2011. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!