Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melczer Zsoltról és / vagy...

Melczer Zsoltról és / vagy Lalinecz Melinda szülésznőről mit tudtok mondani (SOTE II. )?

Figyelt kérdés
Az orvosomban 100 %-ig megbízom. Csak épp, amikor múltkor meg akartam vele beszélni a részleteket, szemmel láthatóan nagyon rohant, így csak a legfontosabb kérdéseket tudtam feltenni. A szülésznőről nem tudok szinte semmit.
2011. okt. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia megmondom neked őszintén, a Melinda nálam ügyeletes volt, mikor szültem. Fogadott szülésznőm nem volt.

Nagyon rossz élmény volt, bunkó volt és lekezelő. Persze akkor nem, mikor az orvosom is bent volt. De azon kívül nagyon. Nem is kapott egy fillért se utólag, pedig úgy készültem, hogy adok majd az ügyeletes szülésznőnek, ha meg vagyok vele elégedve.

Azok, akik őt fogadták, nagyon dicsérik, de hát ha valaki csak akkor kedves, ha tudja, hogy haszna lesz belőle, akkor szégyellheti magát...

2011. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos ezt már mástól is hallottam. nekem is ez volt az elsőnél (igaz másik kórházban), hogy nem volt fogadott és bunkók voltak)
2011. okt. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!