Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pontosan tudom a fogantatás...

Ha pontosan tudom a fogantatás napját, akkor mennyi az esélye, hogy a kiírt időpontban születik a baba? Ugyanannyi, mint másnak? Vagy ilyenkor biztosabb, hogy időben jön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az orvos az utolsó menstruáció első napjától számolja,nem a fogantatás napjától ezért lehet eltérés.Én február 26-ra voltam kiírva és március 11-én született a kislányom.Én ahogy számoltam a fogantatás szerint március elején kellet volna születnie,a doki szerint 2 hetet szerintem 1 hetet húztam rá.
2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia szilvia !

te is március 11 én szültél? :)

én is ! te mikor pontosan ha meglehet kérdezni és hol?


amúgy én 2010 március 6ra voltam kiírva de túlhordtam 1 héttel szerintem a hóviharos napnak köszönhetem a kislányomat

2011. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy az orvos hogy számol. De akinek rendszertelen a menstruációja, vagy nem félidőben van peteérése, annak félreszámolhat.

Én tudom a fogantatás napját, előtte két héttel volt az utolsó mensim első napja, szóval a doki is arra a napra írt ki, mint amit én számoltam magamnak a fogantatás alapján. UH értékek is alátámasztják a babám korát. Így, hogy minden stimmel, nincsenek kételyes dátumok, nagyobb az esélye, hogy a kiírt időpontban szülök? Vagy így is előfordulhat +/- 1-2hét?

2011. júl. 18. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Bőven előfordulhat csúszás.

Nekem tuti volt a peteérés dátuma (uh+teszt), mégis 5 nappal később jött a gyerek.

2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy működtem ilyen téren mint a svájci óra :) 28 napos ciklus 14. napi pé-vel!

Március 16-án voltunk együtt reggel (akkor reggel volt pém is) Apa elutazott utána szóval tuti akkor fogant! :)


Dec-7re voltam kiírva és 4-én született!


Ez egyén függő, hogy a Te szervezeted hány napig "terheskedik", viszont ha visszaáll a ciklusod a köv baba előtt ebből már tudsz majd számolni!Őt már pontosabban meg tudod majd mondani!


Pl unokatesóm, pontosan mensizett 14. napi pével, és mind a két gyerkőcét a kiírt előtt 3 héttel szülte!Angliában így a nagynéném az elsőt lekéste :) a másoiknál 4 héttel hamarabb ment, így pont időben volt! :)

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20.40-esnek. 2010.március.11.-én szültem,Szombathelyen.
2011. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20.40-esnek. 2010.március.11.-én szültem,Szombathelyen. De én már 8.-án bementem mert 3-szor inditottak csak nem indult be,ezért császár lett.
2011. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 19. 11:47
 9/17 anonim ***** válasza:

én is tudtam a napot, és pontosak a ciklusaim, az esetek 95%-ban 27 napos, a többi esetben 28. dec. 23 volt amit az orvos számolt, és amit én is, és dec. 23-án szültem. :)

de lehet, ez csak véletlen, nem tudom.

2011. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mennyivel könnyebb lenne, ha tudnánk előre :-) Hát kíváncsi leszek...
2011. júl. 19. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!